کد خبر: 128649 A

لیگ بر‌تر والیبال:

این دیدار در حضور حدود دو هزار تماشاگر خونگرم تبریزی در سالن شهید صمد اقدمی این شهر برگزار شد و تیم میزبان توانست می‌ه‌مان خود را شکست دهد.

ایلنا: تیم والیبال شهرداری تبریز از هفته هشتم لیگ بر‌تر باشگاه‌های ایران در دیداری ۱۴۰ دقیقه‌ای در برابر تیم سایپا کرج به برتری سه بر دو دست یافت و ۱۲ امتیازی شد.
به گزارش ایلنا این دیدار در حضور حدود دو هزار تماشاگر خونگرم تبریزی در سالن شهید صمد اقدمی این شهر برگزار شد و تیم میزبان توانست می‌ه‌مان خود را شکست دهد.
در این دیدار که قضاوت آن حسین پورکاشیان به عنوان داور اول و محمد عشق دوست به عنوان داور دوم برعهده داشتند، تیم شهرداری با حساب سه بر دو و با امتیازهای(۲۰ - ۲۵)،(۲۵ - ۱۸)،(۲۴ - ۲۶)،(۲۵ - ۱۷) و(۱۵ - ۹) از سد حریف خود گذشت.
شهرداری تبریز در ادامه این رقابت‌ها و در هفته نهم می‌ه‌مان تیم نوین کشاورز خواهد بود.
تیم والیبال سایپا که در هفته هفتم در ارومیه مغلوب میزبان خود شده بود، در این هفته در تبریز نیز در برابر شهرداری این شهر مغلوب شد تا دو شکست در برابر تیم‌های آذری زبان کشورمان پذیرفته باشد.
شاگردان فرهاد نفرزاده سرمربی تیم سایپا در این بازی سه بر دو مغلوب حریف خود شدند تا یک امتیاز به دست آوردن و جمع امتیازهای خود را به عدد پنج برسانند و همچنان در قعر جدول باقی بمانند.

ایران بازی جدول رقابت سایپا شهرداری عشق والیبال برتری تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر