کد خبر: 128663 A

مدیر مجتمع مس سونگون:

شرکت ملی صنایع مس ایران در پی خدمات خود در محرومیت زدایی روستا‌ها و کمک به نیازمندان هفت میلیارد ریال اعتبار در اختیار مدیریت کمیته امداد ورزقان قرار داده تا برای احداث۴۴ باب مسکن هزینه کند.

ایلنا: مدیر مجتمع مس سونگون گفت: ۳۵ باب مسکن با کمک این مجتمع از طرف کمیته امداد ورزقان احداثو در اختیار نیازمندان این شهرستان قرار گرفت.
به گزارش ایلنا رضا شریفی گفت: این واحد‌ها به منظور حمایت از اقشار کم درآمد این واحد‌ها در ۱۱ روستا و شهر ورزقان و خاروانا احداثشده است.
وی افزود: شرکت ملی صنایع مس ایران در پی خدمات خود در محرومیت زدایی روستا‌ها و کمک به نیازمندان هفت میلیارد ریال اعتبار در اختیار مدیریت کمیته امداد ورزقان قرار داده تا برای احداث۴۴ باب مسکن هزینه کند.
شریفی با اشاره به خدمات مجتمع مس سونگون به زلزله زدگان ارسباران اظهارکرد: در بخش‌های مختلف تاکنون بیش از ۷۰ میلیارد ریال اعتبار در روستا‌ها و شهر ورزقان توسط این مجتمع هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه کمک‌های شرکت ملی مس ایران همچنان ادامه دارد، یادآوری کرد: ۱۰۰ میلیارد ریال دیگر که به تصویب‌هایت مدیره این شرکت رسیده، در بخش‌های مختلف به ویژه در نوسازی زیر ساخت‌های این شهرستان هزینه می‌شود.

ایران درآمد زلزله کمیته امداد مسکن ورزقان روستا مجتمع مس سونگون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر