کد خبر: 128696 A

فرماندار اسکو:

برای اجرای این طرح‌ها بیش از ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

ایلنا: در جلسه شورای اداری شهرستان اسکو، فرماندار اسکو خواستار تسریع و اتمام پرو ژه‌های نیمه تمام در سطح این شهرستان شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا آثری با اشاره به وجود بیش از ۱۰۰ پروژه نیمه تمام و در حال اجرا در سطح شهرستان بر لزوم مساعدت مالی جهت سرعت بخشی به اتمام و بهره برداری از آن‌ها تاکید کرد و گفت: برای اجرای این طرح‌ها بیش از ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است که کمک و مساعدت مسئولین استانی و کشوری را می‌طلبد.
فرماندار شهرستان اسکو یکی از مزیت‌های اصلی این شهرستان نسبت به دیگر شهرهای استان را ساخت و احداثمساکن مهر دانست و افزود: از ۱۱۸ هزار و ۴۶۳ واحد مسکن مهر استان بیش از ۴۰ هزار واحد آن در شهرستان اسکو و عمدتا «شهر جدید سهند احداثمی‌شود که این مساله موجب افزایش جمعیت در طی سال‌های اینده در این شهرستان و نهایتا» نیازهای خدماتی به ساکنان آن خواهد شد.
وی عمده نیازهای این شهرستان را در بحثفضا‌های آموزشی عنوان کرد و افزود: در سطح شهرستان اسکو ۲۴۲ باب مدرسه وجود دارد که در آن ۲۱ هزار دانش اموز مشغول تحصیل بوده و به واسطه اسکان مسکن مهر جمعیت دانش آموزی این شهرستان هر لحظه در حال افزایش می‌باشد که این میزان افزایش جمعیت دانش اموزی نیاز به افزایش سرانه آموزشی و امکانات را دو چندان می‌نماید.

افزایش جمعیت پرو شورای اداری فرماندار فرماندار شهرستان مدرسه مسکن مهر شهرستان نیمه اسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر