کد خبر: 128918 A

بالغ بر۶ میلیارد و۵۷۰ ریال برای احداثو راه اندازی این مجتمع تولیدی هزینه شده که ۷/۴ میلیارد ریال آن از محل تسهیلات بانک کشاورزی با نرخ کارمزد ۷درصدی جهت تامین نیازهای اولیه تولید به سرمایه گذار اصلی پرداخت شده است.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان شبستر گفت: با بهره برداری از طرح پرورش مرغ گوشتی۲۰ هزار قطعه‌ای در این شهرستان علاوه برتولید گوشت سفید مورد نیاز بازار مصرف، زمینه اشتغال دائم برای ۵ نفر ایجاد شده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا امیر مصباح شبستری، با اشاره به اهمیت تولید گوشت سفید و تاثیر آن در بازار مصرف، افزود: بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین مرغداری تخم گذار کشور درکشت و صنعت موسوم به آذربایجان خاوری در این شهرستان شکل گرفته وبا ظرفیت پرورش ۲ میلیون قطعه مرغ تخم گذار و ۵۰۰ هزار قطعه پولت، قابلیت‌های بالای منطقه در تولید گوشت سفید وتخم مرغ را نشان می‌دهد.
وی گفت: درحال حاضر، اکیپ‌های نظارتی اداره کل دامپزشکی بطور دقیق برنحوه تولید وعرضه مرغ و تخم مرغ نظارت دارند و این امر ارزش سلامت و کیفیت محصولات تولیدی را از رتبه ممتازی برخوردار می سازد.
مصباح شبستری اضافه کرد: طرح مورد بهره برداری قرارگرفته شده، درچارچوب طرح‌های توسعه بخش کشاورزی بوده که توسط بخش خصوصی و با تامین اعتبارات لازم از طریق بانک کشاورزی این شهرستان، به مرحله تولید رسیده است.
مدیر جهادکشاورزی شبستر، ادامه داد: بالغ بر۶ میلیارد و۵۷۰ ریال برای احداثو راه اندازی این مجتمع تولیدی هزینه شده که ۷/۴ میلیارد ریال آن از محل تسهیلات بانک کشاورزی با نرخ کارمزد ۷درصدی جهت تامین نیازهای اولیه تولید به محمدتقی مراد حاصلی، به عنوان سرمایه گذار اصلی پرداخت شده است.

اشتغال بخش خصوصی بخش کشاورزی سرمایه سلامت صنعت کشاورزی گوشت مرغ دامپزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر