کد خبر: 129043 A

فرماندار اهر:

در این ارتباط درخواست‌های مکرری از شورای مدیریت بحران استان و اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی انجام یافته ولی این نیاز‌ها هنوز تامین نشده است. / هنوز بیش از ۶۰ درصد از راههای روستایی به دلیل کمبود ماشین آلات و ادامه بارش بازگشایی نشده است.

ایلنا: فرماندار اهر تداوم بارش سنگین برف و کمبود ماشین آلات را دلیل اصلی مسدود بودن راه‌های روستایی عنوان کرد.
به گزارش ایلنا رضا صدیقی با بیان اینکه در این ارتباط درخواست‌های مکرری از شورای مدیریت بحران استان و اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی انجام یافته ولی این نیاز‌ها هنوز تامین نشده است، افزود: هنوز بیش از ۶۰ درصد از راههای روستایی به دلیل کمبود ماشین آلات و ادامه بارش بازگشایی نشده است.
رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان اهر در مورد پاکسازی خیابان‌ها و معابر شهری نیز اظهار کرد: عوامل شهرداری ‌‌نهایت تلاش خود را در جهت رفع مشکلات ناشی از بارش شدید برف به کار بسته‌اند اما امکانات موجود شهری و حتی بخش خصوصی جوابگوی حل سریع مشکلات موجود نبوده است.
وی ضمن قدردانی از همکاری مردم با مدیریت شهرستان بویژه با شهرداری در رفع مشکلات بارش اخیرگفت: تاکیدات لازم به سرپرست شهرداری اهر در خصوص فعالیت شبانه روزی عوامل شهرداری در مورد تنظیف خیابان‌ها و معابر شهری با بسیج نیرو‌ها و امکانات اعلام شده و امید می‌رود با تلاش همه و مردم مشکلات ناشی از بارش رحمت الهی به مرور رفع شود.

آذربایجان شرقی اداره کل راه بخش خصوصی بسیج شبانه روزی شهرداری فرماندار مدیریت بحران مشکلات روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر