کد خبر: 129140 A

با هماهنگی به عمل آمده با کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مقرر شده است که این کلاس‌ها به صورت دوره‌ای برای مددجویان دامدار برگزار شود.

ایلنا: رییس شبکه دامپزشکی آذرشهر از برگزاری کلاس آموزشی برای مددجویان دامدار کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا حسن محمد جعفرزاده گفت: این افراد در کلاس آموزشی پیشگیری، روش‌های کنترل و کاهش بیماری مشترک بیماریهای بین انسان و حیوان و افزایش تولید دامی شرکت کردند.
وی افزود: این شبکه اقدام به افزایش سطح آگاهی دامداران مددجوی این شهرستان با همکاری کمیته امداد کرده و به دامداران آموزش‌های لازم در زمینه نحوه کنترل بیماری‌های دامی و بالا بردن سطح تولیدات دامی ارایه می‌دهد.
حسن محمد جعفرزاده با اشاره به اهمیت و نقش غذا با منشاء دامی در سلامت انسان، اضافه کرد: شعار سازمان دامپزشکی دام سالم، غذای سالم و انسان سالم بوده و بنابراین این کلاس‌ها برای تامین سلامت فرآورده‌های دامی و جامعه برگزار می‌شود.
جعفرزاده خاطرنشان کرد: در این برنامه‌های آموزشی در زمینه دامی از برنامه‌های واکسیناسیون رایگان دام‌ها، زمان اجرای این طرح، اهمیت آن و لزوم همکاری ساکنان روستا‌ها در اجرای موفق این طرح آشنا می‌شوند.
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان آذرشهر اعلام کرد: با هماهنگی به عمل آمده با کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مقرر شده است که این کلاس‌ها به صورت دوره‌ای برای مددجویان دامدار برگزار شود.

برنامه های آموزشی جامعه حیوان سلامت کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی واکسیناسیون کلاس روستا دامپزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر