کد خبر: 129209 A

شهروندان می‌توانند کیسه‌های حاوی نمک را در مواقعی که لازم است جهت پخش در محلات و معابر از ایستگاه‌ها برداشته و شهرداری منطقه پنج را یاری نمایند.

ایلنا: به منظور کاستن از مشکلات شهروندان به هنگام بارش برف سنگین در سطح شهر معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه پنج تبریز اقدام به راه اندازی ۲۰۰ ایستگاه پخش و توزیع نمک در سطح حوزه خود کرد.
به گزارش ایلنا، معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه پنج تبریز با اعلام این مطلب گفت: از زمان شروع بارش برف، اکیپ‌ها، گروههای خدماتی، اجرایی و عملیاتی منطقه پنج به صورت شبانه روزی با بهره گیری از کلیه تجهیزات و ماشین آلات اقدام به برف روبی و نمک پاشی در سطح حوزه کرده‌اند، وی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته گره‌های ترافیکی ناشی از بارش برف سنگین در سطح حوزه مرتفع شده است.
قلی‌زاده ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری شهروندان با تلاشگران این منطقه در مواقع بارش برف گفت: شهروندان می‌توانند کیسه‌های حاوی نمک را در مواقعی که لازم است جهت پخش در محلات و معابر از ایستگاه‌ها برداشته و شهرداری منطقه پنج را یاری نمایند.
وی در پایان سخنان خود همکاری مردم را از زمان فرار رسیدن فصل سرما قابل تقدیر توصیف کرد و از شهروندان خواست در موقع بارش برف سنگین از سفرهای غیر ضروری درون شهری خودداری نمایند.

بارش برف سرما شبانه روزی شهرداری مشکلات معاون شهروندان تبریز ایستگاه نمک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر