کد خبر: 129232 A

شهردار تبریز:

اکنون تنها بخشی از مدیریت شهر بر عهده شهرداری است و تا مدیریت واحد شهری اتفاق نیفتد عملا «رفته رفته از توان اداره شهر کاسته می‌شود.

ایلنا: شهردار تبریز گفت: افزایش مشارکت شهروندان در اداره شهر نیازمند کار فرهنگی عمیق و همه جانبه است.
به گزارش ایلنا صادق نجفی در جلسه صبح امروز شورای اسلامی شهر باپراهمیت شمردن مشارکت آحاد شهروندان در توسعه و رشد شهرافزود: اگر مردم در اداره شهر خود مشارکت نکنند حتما مشکلات دامن گیر مدیریت شهری خواهد بود و در این زمینه تمامی دستگاه‌های فرهنگی رسانه‌ها و عموم مردم بنحوی بایسته کار فرهنگ سازی را به عهده دارند.
وی تاکید کرد: اکنون تنها بخشی از مدیریت شهر بر عهده شهرداری است و تا مدیریت واحد شهری اتفاق نیفتد عملا» رفته رفته از توان اداره شهر کاسته می‌شود.
شهردار تبریز پیرامون آزادسازی دیوارهای سازمان‌ها و ادارات مختلف در جهت افزایش فضای عمومی شهر خاطر نشان کرد: در اغلب شهرهای دنیا برای ادارات و نهادهای مختلف وجود دیوار مفهومی ندارد مگر اینکه مکان‌های خاص نظامی و امنیتی باشد و در این خصوص از تک تک اعضای شورای شهر تقاضا می‌کنم در جلساتی که با ارگان‌های مختلف برگزار می‌کنند به این نکته مهم توجه داشته باشند تا با همیاری همگانی تحولات چشمگیر شهرمان را رقم زنیم.
نجفی با قدردانی از اعضای شورای اسلامی شهر بخاطر تقدیر از عملکرد چند روزه نیروهای خدمات شهری در روزهای سرد و برفی افزود: اکیپ‌های هوشمند خدمات شهری در پاک سازی شهر برنامه ریزی‌های معین را لحاظ می‌کنند تا آسایش شهروندان بیش از پیش فراهم شود.

اعضای شورای اسلامی شهر رسانه رشد شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری فرهنگ سازی مشکلات مختلف مدیریت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر