کد خبر: 129472 A

نوین کشاورز دومین باخت متوالی شهرداری تبریز ا ثبت کرد. / پیکان و شهرداری تبریز نزول سه پله‌ای در لیگ بر‌تر والیبال روبرو شدند.

ایلنا: تیم والیبال شهرداری تبریز در هفته نهم لیگ بر‌تر والیبال در خانه نوین کشاورز تهران پنجمین باخت این فصل و دومین باخت متوالی خود را ثبت کرد.
به گزارش ایلنا تیم‌های نوین کشاورز و شهرداری تبریز برگزار کنندگان دیدار پنجم هفته نهم لیگ بر‌تر والیبال در خانه والیبال تهران بودند که تیم میزبان سه بر یک حریف خود را شکست داد.
شاگردان مسعود آرمات در ست سوم این دیدار ۲۵ بر ۲۳ مغلوب می‌ه‌مان خود شدند اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰،۲۶ بر ۲۴ و ۲۶ بر ۲۴ از سد شهرداری تبریز گذشتند.
شهرداری قبل از این بازی با ۱۲ امتیاز رتبه چهارم جدول را در اختیار داشت در حالی که نوین کشاورز با هشت امتیاز رتبه نهمی را به خود اختصاص داده بود. شهرداری تبریز با این شکست ۱۲ امتیازی باقی ماند و از رده چهارمی به رده ششمی نزول کرد.
تیم شهرداری تبریز با ترکیب سجاد دهنوی، محمد حسن صنوبری، اکبر ولایی، مهدی کریمی، مجتبی غیاثی، علیرضا بهبودی و مهدی مرندی این بازی را آغاز کرد.
پرویز جهاندیده، حمید جعفری، محمدرضا حیدری، اصغر نجفی، سعید شیرود قربان، پرویز پزشکی و محمدرضا موذن نیز آغاز کنندگان تیم نوین کشاورز در دیدار برابر شهرداری تبریز بودند.
حمید حق بین، بهروز جعفری و وحید پورکاشیان به ترتیب به عنوان ناظر، داور اول و داور دوم نظارت و قضاوت بر این دیدار را عهده دار بودند.
شهرداری تبریز روز چهارشنبه هفته جاری و در هفته دهم لیگ بر‌تر والیبال در گنبد مصاف سختی با تیم جواهری این شهر دارد که روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد.
هفته نهم لیگ بر‌تر والیبال امروز یکشنبه با شش بازی پیگیری شد و تیم‌های پیکان و شهرداری تبریز بیشترین تغییر(سه پله‌ای) در جدول این رقابت‌ها داشتند اما اولی صعود و دومی سقوط تجربه کرد.
هفته نهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های بر‌تر ایران امروز یکشنبه ۲۴ آذرماه با شش دیدار در شهرهای زاهدان، کرج، ورامین، تهران، آمل و ارومیه پیگیری شد.
در پایان این هفته تیم والیبال پیکان پس از شکست نماینده زاهدان از رتبه هشتم به پنجم آمد و شهرداری تبریز که مغلوب نوین کشاورز شد، از جایگاه چهارمی به رتبه هفتمی نزول کرد.
همچنین تیم میزان مشهد پس از شکست کاله در آمل از جایگاه پنجمی به رتبه سومی رسید تا خود را به عنوان یکی از مدعیان در پایان هفته نهم مطرح کند.
نتایج کامل دیدارهای هفته نهم لیگ بر‌تر والیبال به قرار زیر است:
شهرداری زاهدان صفر – پیکان تهران ۳
(۱۵ بر ۲۵،۲۳ بر ۲۵ و ۲۱ بر ۲۵)
سایپا البرز صفر - باریج اسانس کاشان ۳
(۱۶ بر ۲۵،۱۶ بر ۲۵ و ۱۸ بر ۲۵)
متین ورامین ۳ – آلومینیوم المهدی ۲
(۲۵ بر ۲۳،۲۵ بر ۱۴،۱۷ بر ۲۵،۱۸ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۱)
نوین کشاورز ۳ – شهرداری تبریز یک
(۲۵ بر ۲۰،۲۶ بر ۲۴،۲۳ بر ۲۵ و ۲۶ بر ۲۴)
کاله مازندران صفر – میزان مشهد ۳
(۱۸ بر ۲۵،۲۲ بر ۲۵ و ۱۸ بر ۲۵)
شهرداری ارومیه ۲– بازرگانی جواهری گنبد ۳
(۲۵ بر ۱۸،۲۳ بر۲۵،۲۲ بر ۲۵،۲۵ بر۱۶ و ۱۳ بر ۱۵)
در پایان هفته نهم لیگ بر‌تر والیبال تیم‌های متین، باریج اسانس و میزان مشهد به ترتیب با ۱۹،۱۸ و ۱۴ امتیاز در رتبه‌های اول تا سوم قرار دارند و پنج تیم کاله، پیکان، ارومیه، تبریز و جواهری گنبد با ۱۲ امتیاز در جایگاه‌های چهارم تا هشتم جای گرفتند.
کاله مازندران با تعداد برد بیشتر بالا‌تر از پیکان در رده چهارم ایستاد و پیکان نیز با معدل ست بهتر در مکان پنجم قرار گرفت. شهرداری تبریز نیز با توجه به معدل ست بهتر نسبت به بازرگانی جواهری گنبد ششم شد و شهرداری ارومیه نیز به علت تعداد برد کمتر در مکان هشتم جای گرفت.
آلومینیوم المهدی بندر عباس، شهرداری زهدان و سایپا نیز به ترتیب با ۹،۸ و ۵ امتیاز در رده‌های دهم تا دوازدهم قرار گرفتند.

ایران بازی جدول رقابت سایپا شهرداری مشهد والیبال تبریز پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر