کد خبر: 131461 A

هفته یازدهم سوپر لیگ والیبال کشور؛

معدنی نیم نگاهی به رتبه‌های بالای جدول لیگ دارد.

ایلنا: از هفته یازدهم لیگ بر‌تر والیبال کشور تیم شهرداری تبریز در خانه پذیرای تیم میزان خراسان خواهد بود.
به گزارش ایلنا شاگردان حسین معدنی در حالی به مصاف تیم میزان خراسان می‌روند که این تیم در فصل نقل و انتقالات توانست مهره‌های ارزشمندی همچون مباشری، داوودی و علوی را به خدمت بگیرد و بازیکنانی همچون همایونفر و دلقندی و یوسفی را در تیم خود حفظ کند.
میزان خراسان در این فصل از رقابت‌ها توانسته تیم‌های بزرگی همچون متین ورامین و کاله را با شکست روبرو سازد و اکنون با ۱۷ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد.
میزان یکی از تیم‌هایی است که به گفته کار‌شناسان عملکرد فنی بسیار قابل قبولی دارد و از مدعیان لیگ بر‌تر امسال به شمار می‌آید.
شهرداری تبریز هم که در هفته گذشته با برتری مقابل جواهری گنبد یک پیروزی ارزشمند سه امتیازی را به اندوخته‌های خود افزود با روحیه خوبی به مصاف تیم میزان خواهد رفت.
مصدومیت علی بهبودی از ناحیه انگشت دست کمی تبریزی‌ها رانگران کرده است ولی تیم پزشکی باشگاه سعی دارد بهبودی را محیای حضور در بازی فردا کند.
حضور بازیکنان جوان و بومی در ترکیب شهرداری تبریز از نکات ارزشمند این تیم در این فصل است. بطوریکه بازی‌های درخشان یکایک این بازیکنان باعثشده تا شهرداری تبریز با ۱۵ امتیاز در رده پنجم جدول وبالا‌تر از تیمهایی که حتی به جرات می‌توان گفت دو برابر شهرداری تبریز هزینه کرده‌اند قرار گیرد.
تیم والیبال شهرداری تبریز با بهره گیری از کادر فنی مجرب خود و بازیکنانی جوان و باتجربه سعی دارد در این فصل رقابت‌ها بهتر از دو فصل گذشته نتیجه بگیرد.
حضور بازیکنی همچون بابک موسوی که تنها پانزده سال سن دارد و حضور محمد عمده غیاثی که با چهل سال سن مرد تمام نشدنی والیبال ایران لقب گرفته است، گواهی بر حضور جوانان و با تجربه‌ها در ترکیب شهرداری تبریز است.
شهرداری تبریز در صورت برنتری مقابل میزان می‌تواند تا رده سوم جدول خود را بالا بکشد و از مدعیان لیگ به حساب آید. فاصله نزدیک تیم‌های پایین جدول و تیم‌های میان جدول بازی‌های این هفته را بسیار حساس کرده است. جدول رده بندی به گونه‌ای است که تیم یازدهم جدول و تیم چهارم جدول فقط پنج امتیاز با هم فاصله دارند و اگر تیمی کمی غفلت کند قافیه را به رقبای خود خواهد باخت.
دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و میزان خراسان راس ساعت ۱۷ روز سه شنبه در سالن شهید صمد اقدمی تبریز برگزار خواهد شد.

ایران بازی جدول رقابت شهرداری والیبال میزان خراسان تبریز جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر