کد خبر: 131729 A

از اتفاقات ویژه این مسابقه، در دقیقه ۲ + ۹۰ در حالی که روند عادی بازی به سود مس دنبال می‌شد مجید جلالی با اعتراض حرفه‌ای جو بازی را به سود خود تغییر داد. / اگرچه جلالی از زمین اخراج شد و به روی سکو‌ها رفت اما مکثناشی از این فعل و انفعال باعثشد داور وقت اضافه بیشتری بگیرد و کریمی در لحظات آخر کار را تمام کند.

ایلنا: دیدار مس کرمان و تراکتورسازی از سری مسابقات هفته بیستم لیگ بر‌تر فوتبال، با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.
به گزارش ایلنا این بازی که در ورزشگاه شهید باهنر کرمان انجام می‌شد از ساعت ۱۵ با سوت سیدمهدی سیدعلی آغاز شد.
سید علی در این مسابقه، حسین‌خانی، شیثرضایی، آبشک را از مس کرمان و مرتضی اسدی را از تراکتورسازی توسط کارت زرد جریمه کرد.
تک‌گل مس را احمد حسن‌زاده در اوایل نیمه نخست این دیدار به ثمر رساند و علی کریمی با گشودن دروازه مس در دقایق تلف‌شده، نیمه دوم این دیدار را به تساوی کشاند.
این در حالی بود که داور مسابقه وقت تلف‌شده نیمه دوم را چهار دقیقه اعلام کرده بود و علی کریمی در دقیقه ۹۶ این بازی گل زد.
بیش از یک هزار تماشاگر کرمانی برای تشویق تیمشان به ورزشگاه باهنر آمده‌اند. نزدیک به ۵۰ تماشاگر تبریزی هم در ورزشگاه حضور داشتند.
از اتفاقات ویژه این مسابقه، در دقیقه ۲ + ۹۰ در حالی که روند عادی بازی به سود مس دنبال می‌شد مجید جلالی با اعتراض حرفه‌ای جو بازی را به سود خود تغییر داد. اگرچه جلالی از زمین اخراج شد و به روی سکو‌ها رفت اما مکثناشی از این فعل و انفعال باعثشد داور وقت اضافه بیشتری بگیرد و کریمی در لحظات آخر کار را تمام کند.
تراکتورسازان با تساوی در دقیقه پایانی توانستند با ۳۳ امتیاز در رتبه پنجم باقی بمانند.
سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: مشکل درون خودمان است و چند هفته‌ای است که ریتم خوبمان را در لیگ از دست داده‌ایم.
مجید جلالی پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل مس کرمان گفت: می‌دانستیم بازی پرفشار و سنگین می‌شود و همین اتفاق هم افتاد. مشکل درون خودمان است و چند هفته‌ای است که ریتم خوبمان را در لیگ از دست داده‌ایم.
وی ادامه داد: البته در این مورد فکر هم کرده‌ایم و مشورت گرفته‌ایم و به این نتیجه رسیده‌ایم که به خاطر آب و هوای تبریز نتوانسته‌ایم درست تمرین کنیم به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم تا اردویی در تهران برگزار کنیم.
جلالی: اشتباه از خود من بود
جلالی در مورد اخراجش گفت: اشتباه از خود من بود و زمانی که وقت‌های تلف‌شده را دیدم یک مقدار عصبانی شدم با اینحال از داور عذر می‌خواهم با اینکه به نظرم ۴ دقیقه کم بود.
سرمربی تراکتورسازی گفت: در چند بازی آینده ریتممان درست خواهد شد و با تغییر روند امتیازگیری تراکتورسازی دوباره به کورس بازخواهیم گشت.
وی افزود: مس تیم بسیار خوب و پرقدرتی است و این بازی نشان داد جایگاهش در قعر جدول نیست.

بازی تراکتورسازی تبریز جدول زمین علی کریمی فوتبال مجید جلالی مس کرمان تراکتورسازی دقیقه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر