کد خبر: 133596 A

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی:

با تداوم مصرف بی‌رویه، جریان گاز مشترکینی که بیش از ۵ هزار مترمکعب مصرف دارند، محدود خواهد شد.

ایلنا: مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: مصرف گاز طبیعی در استان به مرز بحران رسیده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا ولی ا… دینی در جلسه بحران مشترک شرکت گاز و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مصرف گاز از مرز ۳۸ میلیون مترمکعب گذشته، تاکید کرد: تمامی تلاش شرکت گاز در این است که هیچگونه قطع گاز علی الخصوص در بخش‌های مصرفی خانگی و مراکز عمومی نداشته باشیم که این امر مستلزم همیاری همگانی در مصرف بهینه از گاز است.
وی با اعلام اینکه آمادگی‌های ضمنی و مکاتبات لازم با بخش‌های صنعتی پرمصرف در جهت کنترل مصارف گاز صورت پذیرفته ادامه داد: با تداوم مصرف بی‌رویه، جریان گاز مشترکینی که بیش از ۵ هزار مترمکعب مصرف دارند، محدود خواهد شد.
دینی در ادامه به لزوم همکاری مستمر و تنگاتنگ شرکت گاز و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اشاره کرد و گفت: تامین بموقع سوخت جایگزین و توزیع در بین مشترکین، اطلاع رسانی و ایجاد آمادگی در بروز موج سرما از مهم‌ترین فعالیت‌های مورد تعامل بین این دو شرکت خواهد بود.
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی آذربایجان شرقی نیز در این جلسه ضمن تاکید بر آمادگی در تامین سوخت جایگزین مصارف عمده گفت: دستورالعمل واکنش در شرایط اضطراری تهیه و این شرکت آمادگی دارد با هماهنگی سازمان‌ها، نسبت به تامین سوخت جایگزین اقدام نماید و هر گونه هعماهنگی لازم در این خصوص صورت گرفته است.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی پخش فرآورده های نفتی سرما سوخت جایگزین گاز مصرف بحران مدیرعامل مرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر