کد خبر: 133620 A

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی:

این المپیاد بزرگ در ۱۵ رشته ورزشی زنان و مردان و چند رشته ورزش همگانی در استان و با حضور تمامی شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی خبر داد: تابستان ۹۳ المپیاد ورزش آذربایجانشرقی در تبریز برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا سید محمد شروین اسبقیان در مجمع انتخابات هیات قایقرانی آذربایجانشرقی افزود: این المپیاد بزرگ در ۱۵ رشته ورزشی زنان و مردان و چند رشته ورزش همگانی در استان و با حضور تمامی شهرستان‌ها برگزار و طراحی‌های اولیه آن انجام یافته و در حال طراحی‌های تخصصی و نقاط قوت و ظعف آن هستیم.
وی تصریح کرد: این المپیاد مرداد ماه ۹۳ برگزار و رقابتهایی برای شناسایی استعداد‌ها و تحت پوشش و حمایت قرار دادن برای المپیک ۲۰۱۶ برزیل خواهد بود.
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی افزود: المپیک ۲۰۱۶ برزیل مهم‌ترین رویداد ورزشی برای نشان دادن قابلیت‌ها و ظرفیت‌های ورزش آذربایجانشرقی به جهانیان است و قایقرانی یکی از رشته‌های پرمدال با ۱۵۰ مدال در المپیک، مد نظر اداره کل بوده و نقش مهم و ویژه‌ای را برای افتخارآفرینی ورزشکاران استان در برزیل خواهد داشت.
وی بهرمندی از ظرفیت‌های زیر ساختاری، قهرمانی، همگانی، استعدادیابی و بانوان را از عوامل مهم موفقیت‌های قایقرانی در کشور و جهان دانست و گفت: استارت قهرمانی قایقرانی استان در سال ۹۲ زده شده و کسب مدال طلای و نقره بانوان آسیا توسط دانا‌پور و مقام چهارمی بهراد صادقی و دعوت از چندین ورزشکار به اردوی‌های تیم ملی حاصل تلاش مدیران گذشته و قبلی هیات بوده و اداره کل ورزش و جوانان بر حمایت از این قهرمانام اهتمام دارد.
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در خصوص تاخیر ۲ روزه برگزاری مجمع گفت: مقرر بود مجمع انتخابات روز دوشنبه برگزار شود ولی به جهت اینکه مواردی در خصوص برگزاری این مجمع به اداره کل ورزش و جوانان اعلام شده بود که نیاز به بررسی داشت و بعد از بررسی‌های لازم و هماهنگی با سرپرست فدراسیون به این نتیجه رسیدیم که هیچگونه مشکل از بابت آگهی، ثبت نام و دوره سرپرستی وجود ندارد، مجمع روز چهارشنبه ۱۱ دی ماه ساعت ۱۰ برگزار شد.
مجمع انتخابات هیات قایقرانی آذربایجانشرقی به ریاست سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی و ۱۶ نفر از اعضائ مجمع برگزار شد و امیر شاهرخ حسنعلیزاده به مدت ۴ سال به سمت رییس هیات قایقرانی آذربایجانشرقی انتخاب شد.
مجمع انتخابات هیات قایقرانی آذربایجانشرقی با حضور تنها کاندیدا و سرپرست هیات برگزار شد.
برگزاری مجمع انتخابات هیات قایقرانی استان از سوی احمد گواری سرپرست جدید فدراسیون قایقرانی کشور به مدیر کل ورزش و جوانان استان تفویض اختیار شده بود.

اداره کل ورزش و جوانان المپیک انتخابات پوشش زنان مد مدیر کل ورزش و جوانان استان مدیرکل ورزش و جوانان مردان ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر