کد خبر: 134034 A

رییس انجمن انبوه سازان کشور:

اگر دولت همراهی و همکاری هدفمند و مثبتی با انبوه سازان داشته و به این بخش اعتماد کند، تحقق سخت‌ترین و بزرگ‌ترین کار‌ها عملی است و انبوه سازان توان عملی و اجرایی خود را پیش از این نشان داده‌اند.

ایلنا: رییس انجمن سراسری انبوه سازان کشور گفت: انبوه سازان خود را موظف به همکاری با مدیریت شهری در راه احیای بافت‌های فرسوده شهری می‌دانند و در این راه در کنار شهرداری و دیگر دستگاه‌های متولی خواهیم بود.
به گزارش خبرنگار ایلنا جمشید برزگر در مراسم امضاء تفاهم نامه مشترک احیای بافت‌های فرسوده محدوده مرکزی تبریز افزود: انبوه سازان استان تجربه چنین مشارکت‌های کلان شهری را دارند و هر کجا وارد کار شده‌اند موفقیت‌های چشمگیری نیز برجای گذاشته‌اند.
وی خاطرنشان کرد: اگر دولت همراهی و همکاری هدفمند و مثبتی با انبوه سازان داشته و به این بخش اعتماد کند، تحقق سخت‌ترین و بزرگ‌ترین کار‌ها عملی است و انبوه سازان توان عملی و اجرایی خود را پیش از این در پروژه میدان شهید بهشتی تبریز و مسکنمهر استان نشان داده و ثابت کرده‌اند.
برزگر در عین حال با تأکید مجدد بر آمادگی انبوه سازان استان برای همکاری با مدیریت شهری در بخش احیای بافت‌ها فرسوده شهری افزود: انبوه سازان استان با تمام قوا و آمادگی کامل در این پروژه بزرگ شهرداری تبریز را یاری خواهد کرد.

دولت شهرداری شهید بهشتی تبریز احیای بافت فرسوده انبوه عملی سازان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر