کد خبر: 134042 A

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:

تمامی متولیان و دستگاه‌های ذی ربط شهری، استانی، ملی، مردمی و بخش خصوصی در این حوزه تکالیف و مسوولیت‌هایی دارند که با عمل به این تکالیف می‌توان به تحقق آرمان مذکور امیدوار بود و در یک بازه زمانی مشخص امیدوار به احیای کامل این بافت‌ها به عنوان یک تهدید جدی در تبریز بود.

ایلنا: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای موفقیت در احیای بافت‌های فرسوده شهری تبریز همه متولیان، مدیران و مجریان و نظران طرح‌های اجرایی باید وظایف و تکالیف خود را به درستی و به موقع انجام دهند و عمل کنند.
به گزارش خبرنگار ایلنا محمدصادق پورمهدی در آئین امضاء و مبادله تفاهم نامه احیای بافت‌های فرسوده محدوده مرکزی شهر تبریز با تأکید بر اینکه احیای بافت‌های فرسوده شهری کار یک یا دو نهادو سازمان خاص نیست افزود: تمامی متولیان و دستگاه‌های ذی ربط شهری، استانی، ملی، مردمی و بخش خصوصی در این حوزه تکالیف و مسوولیت‌هایی دارند که با عمل به این تکالیف می‌توان به تحقق آرمان مذکور امیدوار بود و در یک بازه زمانی مشخص امیدوار به احیای کامل این بافت‌ها به عنوان یک تهدید جدی در تبریز بود.
وی خاطرنشان کرد: همت و عزم دولت در توجه به بافت‌های فرسوده شهری تبریز ستودنی و قابل تقدیر است و مدیریت استان به نوبه خود از اجرای این طرح حمایت قاطع و عملی خواهد کرد.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در عین حال تحقق امر مقاوم سازی و ایمن سازی شهر در برابر حوادثغیرمترقبه، بازگرداندن روح زندگی به شهر و در میان شهروندان، تقویت زیرساخت‌های شهری و احیای هویت تاریخی و فرهنگی محلات قدیم و محدوده مرکزی شهر را از برکات ماندگار اجرای این طرح برشمرد.

آذربایجان شرقی بخش خصوصی دولت معاون احیای عمل شهری بافت فرسوده تکالیف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر