کد خبر: 134050 A

عضو شورای اسلامی شهر تبریز:

لازم است با تدوین و اجرای طرحی جامع و هم سو، نسبت به رفع مشکل موجود در بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار بافت فرسوده و به همین میزان مناطق حاشیه نشین اقدام شود.

ایلنا: عضو شورای اسلامی شهر تبریز خواستار توجه همزمان و توأم مدیریت شهری با احیای بافت‌های فرسوده شهری و ساماندهی مناطق حاشیه نشین تبریز شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا اسماعیل چمنی در مراسم امضای تفاهم نامه احیای بافت‌های فرسوده محدوده مرکزی شهر تبریز با قدردانی از حساسیت و اقدام عملی شهرداری و دولت در توجه به بافت‌های فرسوده افزود: بافت فرسوده و حاشیه نشینی دو چالش عمده مدیریت شهری تبریز به شمار می‌روند و لازم است با تدوین و اجرای طرحی جامع و هم سو، نسبت به رفع مشکل موجود در بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار بافت فرسوده و به همین میزان مناطق حاشیه نشین اقدام شود.
وی تنها راه تسریع و موفقیت در اجرای این طرح‌ها را حضور و مشارکت بخش خصوصی در این دو بخش دانست و خواستار ارایه تسهیلات و اعمال سایت‌های تشویقی برای این بخش از سوی مدیریت شهری شد.
چمنی در عین حال ابراز امیدواری کرد با همت و همکاری همه مسوولان، شهروندان و بخش خصوصی، احیای بافت‌های فرسوده شهری به شکلی تدریجی محقق شود.

بخش خصوصی حاشیه نشینی دولت شورای اسلامی شهر شهرداری عضو شورای اسلامی شهر تبریز شهری بافت فرسوده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر