کد خبر: 136000 A

نایب رییس شورای اسلامی شهر تبریز:

حجم بالای تردد در مسیر وادی رحمت طی روزهای هفته به ویژه در ورودی این آرامستان ایجاب می‌کند برنامه ریزی کلان و جامعی به منظور رفع این مشکل از سوی شهرداری تبریز انجام گیرد و در این میان احداثروگذر یا اصلاح مسیر فعلی دو راه کار پیشنهادی می‌تواند باشد.

ایلنا: نایب رییس شورای اسلامی شهر تبریز خواستار چاره اندیشی شهرداری در خصوص مشکلات ورودی وادی رحمت و تلاش برای رفع این مشکلات شد.
به گزارش ایلنا سعید محدثبا اشاره به مشکلات موجود در ورودی آرامستان و گلزار شهداء وادی رحمت تبریز گفت: حجم بالای تردد در مسیر وادی رحمت طی روزهای هفته به ویژه در ورودی این آرامستان ایجاب می‌کند برنامه ریزی کلان و جامعی به منظور رفع مشکل مذکور از سوی شهرداری تبریز انجام گیرد و در این میان احداثروگذر یا اصلاح مسیر فعلی دو راه کار پیشنهادی می‌تواند باشد.
وی با اعلام اینکه مشکلات موجود زمینه را برای نارضایتی و گلایه‌های شهروندان به ویژه در روزهای پایانی هفته فراهم کرده است افزود: هرچند احداثروگذر و تقاطع غیرهمسطح در این ورودی به لحاظ بار مالی شاید در شرایط فعلی امکان پذیر نباشد، با این حال لازم است مسیری جایگزین به منظور کاهش مشکلات طراحی، مطالعه و احداثشود.
نایب رییس شورای اسلامی شهر تبریز در خاتمه گفت: می‌توان از زیرگذر لاله به سمت جنوب مسیر و راهی جدید به سمت وادی رحمت طراحی و ایجاد کرد.
خاطرنشان می‌شود طراحی و احداثتقاطع غیرهمسطح در ورودی وادی رحمت از جمله طرح‌هایی است که از چندی پیش در دستور کار شهرداری قرار داشته و در این راستا مذاکرات و هماهنگی‌های لازم با سازمان راه و شهرسازی استان نیز انجام گرفته است.
گفتنی است تسهیل تردد و عبور و مرور خودروهای ورودی و خروجی به وادی رحمت، کاهش بار ترافیکی اتوبان شهید کسایی، رفع مشکلات و محدودیت‌های موجود در ورودی فعلی و بسترسازی برای کاهش خطرات و تصادفات جاده‌ای در این منطقه از جمله الزامات اجرای طرح ویژه در ورودی وادی رحمت است.

تصادفات جاده ای راه و شهرسازی استان شورای اسلامی شهر شهرداری مشکلات مسیر تبریز ورودی رحمت وادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر