کد خبر: 136609 A

فرماندار اهر:

متاسفانه بعد از ۲۰روز از افتتاح این پروژه دوباره تعطیل شده که انتظار داریم شهردار و شورای شهر در این خصوص پیگیری و در جهت سلامت شهروندان اقدام عاجل نمایند.

ایلنا: فرماندار اهر از تعطیلی کارخانه کمپوست اهر انتقاد کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا رضا صدیقی با اشاره به اینکه این پروژه با مشارکت شهرداری اهر و بخش خصوصی اجرا شده است گفت: متاسفانه بعد از ۲۰روز از افتتاح این پروژه دوباره تعطیل شده که انتظار داریم شهردار و شورای شهر در این خصوص پیگیری و در جهت سلامت شهروندان اقدام عاجل نمایند.
وی همچنین از افتتاح کمربندی غربی اهر با سی میلیارد ریال اعتبار در سال ۹۳ خبر داد و گفت: این پروژه که از ورودی جاده ورزقان تا یخفروزان درحال اجراست در سال ۹۳ افتتاح ومورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
وی گفت: با اجرای این پروژه کلیه خودرو‌های سنگین وکمر شکن معدن مس مزرعه و سونگون و سایر معادن فعال در این منطقه که از داخل شهر اهر رفت و آمد می‌کنند از این مسیر عبور و باعثکاهش ترافیک و تصادفات در شهر اهر خواهد شد.
فرماندار اهر همچنین به اجرای بزرگ‌ترین پارک جنگلی شهرستان به مساحت ۱۸هکتار با مشارکت اداره کل میراثفرهنگی وگردشگری استان وشهرداری اهر اشاره کرد و افزود: علاوه براین پارک جدید شهدای هسته‌ای و مسیر سنگ فرش کچیک چای با مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست اجرا می‌شود.
رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان اهر اجرای دو پل بزرگ در داخل شهر اهر ومسیر پر تردد ان باصرف اعتباری قریب به ده میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی را از دیگر پروژه‌های اجرا شده در اهر عنوان کرد.

بخش خصوصی ترافیک چای حفاظت محیط زیست خودرو سلامت شورای شهر شهرداری فرماندار هسته ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر