کد خبر: 136676 A

آتش سوزی یکی از لوکوموتیو‌های راه آهن، آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری و آتش سوزی درکارواش خودروهای سبک از جمله این حوادثبود.

ایلنا: در دو روز گذشته سه حادثه آتش سوزی در تبریز رخ داد.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، آتش سوزی یکی از لوکوموتیو‌های راه آهن، آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری و آتش سوزی درکارواش خودروهای سبک از جمله این حوادثبود.
بنابراین گزارش با اعلام ستاد فرماندهی ۱۲۵، نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره ۲(راه آهن) سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تبریز ۲۲ دی ماه به پایانه راه آهن قسمت دپوی برق اعزام شدند که پس از رسیدن به این محل مشاهده کردند که موتور دیزلی یکی از لوکوموتیوهای راه آهن که جهت تست‌های مورد نیاز در قسمت تست برق بود، طعمه حریق شده و درحال شعله ور شدن است.
آتش نشانان با حضور به موقع درمحل حادثه اقدام به مهار آتش سوزی نموده و مانع از گسترش حریق و بروز خسارات بیشتر شدند.
همچنین ۲۲ دی ماه در ساعت ۰۵:۵۹ نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره ۲(راه آهن) سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تبریز در پی آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری به خیابان آخونی کوی شادگان ۸ متری شریفی کوچه شریفی ۹ اعزام شدند.
دراثر این آتش سوزی خساراتی به خودرو مذکور وارد شده بود که آتش نشانان با اطفاء کامل حریق و ایمن سازی پس از توصیه‌های ایمنی لازم به ایستگاه مربوطه بازگشتند.
۲۱ دی ماه نیز در ساعت ۱۶:۵۳ حریقی دریک واحد کارواش به آدرس یکه دکان پشت بانک سپه گزارش َشد.
نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره ۳ سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تبریز به محل اعزام وپس از رسیدن با توجه به اهمیت مکان حریق که خودرو‌ها جهت اخذ خدمات به آنجا مراجعه کرده بودند، در مدت زمان ۱۶ دقیقه آتش سوزی را مهار و ایمن سازی محیط را به عمل آورده وبه محل خدمت خود مراجعت کردند.

آتش سوزی برق خودرو دی ماه راه آهن سازمان آتش نشانی شعله شهرداری آتش تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر