کد خبر: 136681 A

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

اجرای این سه زنگ طلایی، کلید موفقیت در امر مقدس تحصیل دانش آموزان خواهد شد.

ایلنا: مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از زنگ‌های انشاء، کتابخوانی و گفتگو به عنوان ۳ زنگ کلیدی و طلایی در مدارس نام برد.
به گزارش خبرنگار ایلنا جعفر پاشایی در گردهمایی سرگروههای آموزشی دوره ابتدایی استان آذربایجان شرقی پاشایی با اشاره به تاکیدات دکتر روحانی رئیس جمهور در آغاز سالتحصیلی جاری مبنی بر اجرای هر چه بهتر زنگ انشاء و کتابخوانی و گفتگو در برنامه درسی دانش آموزان گفت: اجرای این سه زنگ طلایی، کلید موفقیت در امر مقدس تحصیل دانش آموزان خواهد شد.
وی همچنین از گروههای آموزشی به عنوان موتور محرکه آموزش و پرورش نام برد و گفت: سرگروههای آموزشی همچون طلایه دارانی هستند که تلاش می‌کنند مجموعه آموزشی حوزه فعالیت خود را به سلامت به سر منزل مقصود برسانند.
پاشایی نیروی انسانی موجود در آموزش و پرورش استان را نیروهایی توانمند و کار‌شناس خواند و گفت: در صورت استفاده بهینه از ظرفیت آنان تحولی عظیم در تصمیم گیری‌ها رخ داده و باعثارتقاء سطح کیفی آموزش و پرورش استان می‌شود.
وی تقریب نگرش‌ها را در رفتار سازمانی بسیار سازنده دانست و افزود: این موضوع منجر به هم افزایی شده که در بازده کاری سازمان از عوامل موثر است.

آذربایجان شرقی آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استان آذربایجان شرقی دانش آموزان رئیس جمهور سلامت نیروی انسانی زنگ پاشایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر