کد خبر: 137041 A

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو:

" اصل لایحه نقاط ضعف دارد ".

ایلنا: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درمجلس خبر داد.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " محمد اسماعیل سعیدی " در آیین تودیع و معارفه مدیرکل جدید تعاون، کار ورفاه اجتماعی آذربایجان شرقی افزود: اصل لایحه نقاط ضعف دارد.
وی خواستار حضور جدی و فعال مدیران و کار‌شناسان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسات بررسی این لایحه شد و گفت: انتظار داریم دست اندرکاران این حوزه نکته نظرات کاربردی را در این خصوص ارایه دهند تا بتوانیم به یک جمع بندی صحیح و نهایی برسیم.
رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مجموعه فعالیت‌های گسترده‌ای در حوزه این وزارتخانه وجود دارد، گفت: هرکسی که در این حوزه مسئولیت می‌پذیرد باید آستین‌ها را بالا بزند چرا فعالیت در زمینه‌های کاری این وزارتخانه با پیچیدگی‌ها خاص خود از حساسیت بالایی برخوردار است.
وی همچنین با اشاره به معرفی مدیر کل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی افزود: مسئولیت‌ها فرصتهایی برای خدمتگذاری به مردم است و ما باید هر چه در توان داریم در انجام تکالیف خودمان تلاش کنیم که در این میان مهم‌ترین موضوع کسب رضای مردم و خدای مردم است و تنها «خدمت به مردم» خواهد ماند.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی تودیع و معارفه کار و رفاه اجتماعی لایحه مجلس شورای اسلامی نماینده مردم وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وزارتخانه مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر