کد خبر: 138141 A

شهردار تبریز:

شهرداری به تنهایی قادر به پاسخگویی به تمامی نیاز‌ها و مطالبات شهروندان نیست

ایلنا: شهردار تبریز خواستار اعمال حمایت‌های عملی و اعطای کمک‌های دولتی در حوزه مدیریت شهری به منظور ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان از طریق این نهاد مدنی و عمومی شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا صادق نجفی در نشست این هفته خود با مدیران شهرداری تبریز با تأکید بر اینکه شهرداری به تنهایی قادر به پاسخگویی به تمامی نیاز‌ها و مطالبات شهروندان نیست خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلات شهری بدون همکاری و حمایت‌های دولت قابل حل نیستند و مدیریت شهری نیازمند کمک دولت در پاسخگویی مطلوب به مطالبات متنوع شهر و شهروندان است.
شهردار تبریز خود با اشاره به حجم بالای مطالبات شهروندان از شهرداری و وظایف محوله به این مجموعه خاطرنشان کرد: خدمات و مسوولیت‌هایی چون حمل و نقل درون شهری، مسایل فرهنگی و اجتماعی، توجه به امر احیا و بازسازی بافت‌های فرسوده شهری، ساماندهی حاشیه نشینی، توسعه فضای سبز شهری، مسیرگشایی و ده‌ها موضوع دیگر اگرچه بر عهده شهرداری قرار گرفته با این حال پاسخگویی مناسب به این مطالبات جز با همراهی و حمایت‌های دولت و تخصیص اعتبارات و بودجه‌های لازم امکان پذیر نخواهد بود چراکه اعتبارات و بودجه‌های شهرداری کفاف این حجم از نیاز‌ها و مطالبات را نمی‌دهد.
نجفی در عین حال از تلاش شهرداری تبریز برای پی گیری جدی مطالبات و نیازهای اعتباری و حمایتی این مجموعه از کانال دولت و مجلس خبر داد.

ارتقای سطح بودجه حاشیه نشینی حمل و نقل خدمات رسانی دولت دولت و مجلس شهرداری فرهنگی و اجتماعی فضای سبز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر