کد خبر: 139645 A

فرماندار اهر:

برنامه‌های دهه فجر سال ۱۳۹۲ با محوریت فرمایش مقام معظم رهبری که امسال را سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» نامگذاری کردند خواهد بود تنظیم شده است.

ایلنا: فرماندار اهر از افتتاح چندین طرح عمرانی و فرهنگی در این شهرستان به مناسبت دهه فجر خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا رضا صدیقی گفت: ستاد گرامیداشت برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان تشکیل شده و برنامه‌های خوبی را تنظیم کرده است که ان شاءالله از روز دوازدهم بهمن ماه در سطح شهرستان و روستا‌ها اجرا خواهد شد.
وی افزود: جشن‌های انقلاب با حضور مردم عزیز در مساجد و ادارات دولتی برگزار می‌شود و برنامه‌های روزانه که مربوط به افتتاح‌ها است در موعد مقرر اجرا خواهند شد.
صدیقی خاطرنشان کرد: برنامه‌های دهه فجر سال ۱۳۹۲ با محوریت فرمایش مقام معظم رهبری که امسال را سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» نامگذاری کردند خواهد بود تنظیم شده است.
صدیقی ادامه داد: مظهر حماسه سیاسی برگزاری انتخابات ۲۴ خرداد ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی بود که با عظمت خاصی برگزار شد و مردم ولایت مدار ایران اسلامی باز هم دشمنان را نا‌امید کردند یقینا حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن صحنه دیگر حمایت مردم از انقلاب و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید است که ان شاءالله با راهپیمایی مردم دراین روزبه عظمت این حماسه سیاسی افزوده خواهد شد و حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قطعا در دورزدن تحریم‌های ظالمانه نظام استکبار موثر خواهد بود و قوت قلبی برای نمایندگان کشورمان در مذاکرات هسته‌ای خواهد شد.
فرماندار اهر با اعلام اینکه با ۴۷ عنوان برنامه به استقبال سی و پنجمین بهار آزادی ملت ایران خواهیم رفت اضافه کرد: در بخش دیگر نامگذاری سال که مقام معظم رهبری آن را حماسه اقتصادی نامیده‌اند تلاش ما این بوده که ضمن پیشبرد طرح‌های دولتی توجه ویژه به سرمایه گذاری بخش خصوصی نماییم که به یاری خداوند متعال در دهه فجر شاهد افتتاح چندین طرح در بخش خصوصی خواهیم بود.
وی در مورد برنامه‌های شاخص دهه فجر نیز گفت: در دهه فجر امسال شاهد افتتاح چند صد واحد از مسکن مهر، تعدادی ساختمان مدارس، مساجد طرحهای هادی، طرحهای کشاورزی و نیزبرنامه‌های فرهنگی همچون مراسم شب شعر، یادواره شهدا، مراسم انس با قرآن، رونمایی از چندین کتب که توسط نویسندگان شهرستان به نگارش در آمده خواهیم بود.
فرماندار اهر در مورد اهمیت این گونه برنامه‌ها برای آگاهی دادن به نسل جوان درباره انقلاب شکوه‌مند اسلامی نیز یاد آور شد: دستاوردهای انقلاب مهم است که باید در چنین برنامه‌هایی برای نسل جوان تبیین شود و همچنین پیشرفت‌های عظیمی که در نظام اسلامی بوجد آمده برای مردم تبیین شود از جمله مهم‌ترین برنامه دهه فجر هم برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه می‌باشد که ان شاءالله با حضور آحاد مردم عزیز شهرستان هرچه باشکوه‌تر برگزار خواهد شد.

استکبار انقلاب حماسه اقتصادی دهه فجر ریاست جمهوری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی سرمایه گذاری بخش خصوصی فرماندار مذاکرات هسته ای مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر