کد خبر: 139791 A

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز خبر داد:

در بررسی‌ها مشخص شد این افراد برای فرار از گرفتار شدن در چنگال قانون افرادی را به عنوان نگهبان در محل‌های ورودی و خروجی می‌گذارند که به محض مشاهده ماموران توسط‌‌ همان افراد مطلع و محل را ترک و یا آلات قمار را مخفی می‌کردند.

ایلنا: فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز از دستگیری قماربازان بازارچه گجیل تبریز خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا یعقوب حاذق‌کوچه‌باغی در گفت‌ و گو با خبرنگاران اظهار داشت: برابر گزارش کلانتری ۱۶ تبریز در پی اطلاعات واصله مبنی بر اینکه تعدادی افراد در ساعت‌های مختلف با استفاده از آلات قمار مانند ورق، سکه و کارت اقدام به پهن کردن بساط قمار می‌کنند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی‌ها مشخص شد این افراد برای فرار از گرفتار شدن در چنگال قانون افرادی را به عنوان نگهبان در محل‌های ورودی و خروجی می‌گذارند که به محض مشاهده ماموران توسط‌‌ همان افراد مطلع و محل را ترک و یا آلات قمار را مخفی می‌کردند.
حاذق ادامه داد: رئیس کلانتری با تدابیر لازم و اخذ دستور قضایی برای مقابله و برخورد با افراد قمارباز و مزاحمان اصناف و کسبه، کوتاه کردن دست متخلفان از بازارچه گجیل و ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان در یک عملیات برنامه‌ریزی شده در داخل بازارچه گجیل تعداد ۶ نفر از قماربازان به هویت‌های «م س»، «الف الف»، «ح د»، «پ ع»، «م ی» و «ر س» را در حالی که بساط قمار پهن کرده و مشغول بازی بودند، دستگیر کردند.
وی افزود: در بازرسی از نامبردگان از هرکدام مبالغی وجه نقد و سه عدد کارت خالی که یکی از کارت‌ها دارای نوار چسب سیاه رنگ برای استفاده در امر قمار بود را کشف و ضبط و با تشکیل پرونده قضایی به دادسرا اعزام کردند که از آن طریق روانه زندان شدند.
حاذق تصریح کرد: همچنین در یک عملیات دیگر در بازارچه گجیل تعداد شش نفر دیگر از قماربازان به نام‌های «و ق»، «ج ه»، «الف الف»، «الف خ»، «ن الف» و «م ق «دستگیر و با تشکیل پرونده قضایی به مرجع قضایی اعزام و از آن طریق روانه زندان شدند.

بازی دادسرا زندان فرمانده انتظامی قانون کشف و ضبط تبریز امنیت بازارچه گجیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر