کد خبر: 139804 A

با برگزاری مجمع عمومی محمد جعفر ارضرومی به مدت ۴ سال به این سمت انتخاب شد.

ایلنا: مجمع عمومی و انتخابات هیات اسکیت آذربایجانشرقی به ریاست فریبا محمدیان رییس فدراسیون اسکیت کشور و نائب رییسی سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی و با حضور ۱۹ نفر از اعضاء مجمع برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا با برگزاری انتخابات محمد جعفر ارضرومی با ۱۱ رای به مدت ۴ سال رییس هیات اسکیت آذربایجان شرقی انتخاب شد.
در این مجمع دیگر کاندیدای احزار پست ریاست هیات ۸ رای را به خود اختصاص داد.
محمد جعفر ارضرومی پس از انتخاب شدن به سمت رییس هیات اسکیت آذربایجانشرقی گفت: توسعه زیر ساخت‌ها و نیازهای سخت افزاری، توسعه اسکیت در شهرستان‌ها، استعدادیابی و توجه به مسائل ۴ رکن اصلی و سیاست کاری هیات در ۴ سال آینده خواهد بود.
وی افزود: ساماندهی پیست‌های اسکیت استان، ساماندهی وضعیت اداری هیات، تدوین بانک اطلاعاتی ورزشکاران، مربیان، داوران و پیشکسوتان، ساماندهی مربیان فعال در پیست‌ها، رایزنی برای ساخت پیست استاندارد و در صورت حمایت مسئولین حتی به صورت مسقف، برگزاری دوره‌های مربیگری و داوری و ارتقاء جایگاه علمی و عملی مربیان و داوران و کارگاه‌های بازاموزی، ساماندهی پیست‌های اسکیت شهرستان‌ها، نظارات و ارزیابی بر فعالیتهای اسکیت شهرستان‌ها و رتبه بندی آنان و تزریق منابع مالی، تدوین ایین نامه‌های لیگ استانی و نحوه فعالیت پیست‌ها، برگزاری منسجم رقابتهای استانی در رشته‌های مختلف در سطح استان و اردوهای منتخبین این رقابت‌ها و حضور فعال در رقابتهای کشوری از مهم‌ترین اولویت‌های هیات خواهد بود.
رییس جدید هیات اسکیت آذربایجان‌شرقی حمایت از باشگاه‌ها و پیست‌های اسکیت بخش خصوصی مجوز دار را مهم‌ترین رسالت هیات برشمرد و افزود: در اولین گام نیاز سنجی و شناسایی پیست‌های اسکیت در سطح استان در راس قرار دارد و در ادامه کلاس‌ها و دوره‌های متعدد مدیریت باشگاه داری و فعال نمودن مربیان زبده در این پیست از دیگر اقدامات خواهد بود.

آذربایجان شرقی استاندارد انتخابات بخش خصوصی پیشکسوتان رقابت منابع مالی ورزش و جوانان اسکیت سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر