کد خبر: 139829 A

۲۱ الی ۲۳ اسفند؛

پیش از این قرار بود این رقابت‌ھا در ھفته اول اسفند ماه برگزار شود اما با توجه به آغاز لیگ قھرمانان آسیا و میزبانی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از الاتحاد عربستان در روز ھفتم اسفند ماه، با نظر شورای تامین استان، زمان برگزاری رقابتھای وزنه برداری قھرمانی کشور نیز تغییر کرد.

ایلنا: رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور یادواره مرحوم اصغر شھابی ۲۱ ال ی۲۳ اسفند به میزبانی تبریز برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا، پیش از این قرار بود این رقابتھا در ھفته اول اسفند ماه برگزار شود اما با توجه به آغاز لیگ قھرمانان آسیا و میزبانی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از الاتحاد عربستان در روز ھفتم اسفند ماه، با نظر شورای تامین استان، زمان برگزاری رقابتھای وزنه برداری قھرمانی کشور نیز تغییر کرد.
رقابت‌ھا نیز طی روزھای چھارشنبه ۲۱، پنجشنبه ۲۲ و جمعه ۲۳ اسفند ماه در اوزان ھشتگانه ۵۶-۶۲ - ۶۹-۷۷ - ۸۵-۹۴ - ۱۰۵-۱۰۵ + برگزار می‌شود.
فدراسیون وزنه برداری برای این دوره از رقابت‌ها رکورد ورودی قرار داده است که بر این اساس در وزن ۵۶ کیاو رکورد ورودی ۱۷۰ کیلو، در وزن ۶۲ رکورد ورودی ۲۱۰ کیلو، در وزن ۶۹ رکورد ورودی ۲۵۰ کیلو، در وزن ۷۷ رکورد ورودی ۲۸۰ کیلو، در وزن ۸۵ رکورد ورودی ۳۱۰ کیلو، در وزن ۹۴ کیلو رکورد ورودی ۳۲۵ کیلو، در وزن ۱۰۵ کیلو رکورد ورودی ۳۳۵ کیلو و در وزن ۱۰۵ + رکورد ورودی ۳۴۵ کیلو تعیین شده است.
رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور یادواره مرحوم دکتر اصغر شھابی در تالار وزنه برداری فتح خیبر برگزار خواهد شد.

تراکتورسازی تبریز رقابت عربستان فدراسیون وزنه برداری فوتبال وزن وزنه برداری اسفند کیلو خیبر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر