کد خبر: 142997 A

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی:

تغییرات اساسی در رویکردهای برنامه‌های فراغتی حوزه نوجوانان و جوانان در سال آینده صورت می‌گیرد.

ایلنا: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت: تغییرات رویکردی اساسی در برنامه‌های فراغتی حوزه نوجوانان و جوانان در سال آینده اجرایی خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا سید محمد شروین اسبقیان در جمع تشکل‌های مردم نهاد و سمن‌ها افزود: بومی کردن اوقات فراغت و فعال کردن بخش‌های خصوصی و غیردولتی مد نظر بخش جوانان است.
وی تأکید کرد: استفاده از پتانسیل استان جهت برنامه ریزی‌های فراغتی، استفاده از نوآوری‌ها در طرح‌های اوقات فراغت مشارکت دادن جوانان و خانواده در برنامه ریزی و اجرای برنامه‌های فراغتی از اهم برنامه‌های در نظر گرفته شده در این زمینه در سال آینده است.
اسبقیان افزود: در این تغییر رویکردی بر تقاضامحوری به جای عرصه محوری برنامه‌های فراغتی، توجه به نشاط و شادابی و احساس لذت و رضایتمندی و همچنین از توجه اساسی به مناطق محروم و روستا‌ها را از عمده‌ترین تغییرات رویکردی در حوزه اوقات فراغت تاکید است.
وی تصریح کرد: سازکار‌ها و برنامه‌ها و اقدامات تمامی دستگاههای متولی اوقات فراغت تدوین و درسال آینده عملیاتی و اجرایی خواهد شد.
اسبقیان با بیان اینکه در این راستا حمایت دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان در خصوص بخش‌های غیردولتی و فعال در عرصه اوقات فراغت انجام خواهد شد گفت: برنامه‌های خاصی در این مورد به انجام خواهد رسید که به زودی اعلام خواهد شد.

آذربایجان شرقی اوقات فراغت خانواده مد ورزش و جوانان جوانان فعال روستا غیردولتی نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر