کد خبر: 143424 A

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:

برق تبریز در راستای توسعه و احداثشبکه برق در نقاط مختلف حوزه عملیاتی خود حدود ۲۲ میلیارد ریال هزینه کرده که از عمده‌ترین این پروژه‌ها می‌توان به احداثخط فشار متوسط هوایی و زمینی دو مداره خروجی از پست فوق توزیع آذر اشاره کرد.

ایلنا: مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: همزمان با سی و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ۴۰ پروژه برق با ۹۷ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری می‌رسد.
به گزارش خبرنگار ایلنا افشین روشن میلانی افزود: ایجاد فیدرهای جدید از پست‌های ماشین سازی تبریز با سه و نیم میلیارد ریال به اتمام رسیده است.
وی گفت: برق تبریز در راستای توسعه و احداثشبکه برق در نقاط مختلف حوزه عملیاتی خود حدود ۲۲ میلیارد ریال هزینه کرده که از عمده‌ترین این پروژه‌ها می‌توان به احداثخط فشار متوسط هوایی و زمینی دو مداره خروجی از پست فوق توزیع آذر اشاره کرد.
وی همچنین با اشاره به روند پر شتاب بزرگ‌ترین پروژه مسکن مهر شمال غرب کشور در شهر سهند اظهارکرد: تامین برق ۳۹ پروژه مسکن مهر در فاز دو شهر جدید سهند با حدود ۴۲ میلیارد ریال اعتبار و تامین برق مسکن مهر اسکو با ۸۵۶ میلیون ریال اعتبار از اهم پروژه‌های قابل افتتاح این شرکت در دهه فجر است.
روشن میلانی گفت: در دهه فجر امسال مراسم تجلیل از ایثارگران برق تبریز به همراه برگزاری نمایشگاه عکس ایثارگران برگزار و دیدار با خانواده‌های شهدا در دستور کار مدیریت این شرکت قرار دارد.
وی برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع دهه فجر و برگزاری مسابقه نقاشی برای سه گروه ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان توسط روابط عمومی و انجمن اسلامی شرکت توزیع نیروی برق تبریز را از دیگر برنامه‌های این شرکت در ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد.

برق پیروزی انقلاب اسلامی خانواده های شهدا دهه فجر روابط عمومی مدیر عامل شرکت مسکن مهر نقاشی نمایشگاه کتاب تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر