کد خبر: 143428 A

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی خبر داد:

راهنمای ثبت نام متقاضیان محدوده‌های معدنی در سیستم کاداستر معدن درج شده است و متقاضیان باید از این پس از طریق سایت cadastr. mimt. gov. ir نسبت به ثبت محدوده اکتشافی در سیستم کاداستر یا سامانه ثبت محدوده‌های معدنی اقدام کنند.

ایلنا: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آغاز طرح پایلوت کاداستر معادن استان همزمان با دهه فجر خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا محمدجعفر عظمایی گفت: دراین چارچوب امکان ثبت و پذیرش هرگونه درخواست اکتشاف جدید با روش معمول از روز پنجشنبه ۱۰ بهمن لغو شد.
وی افزود: راهنمای ثبت نام متقاضیان محدوده‌های معدنی در سیستم کاداستر معدن درج شده است و متقاضیان باید از این پس از طریق سایت cadastr. mimt. gov. ir نسبت به ثبت محدوده اکتشافی در سیستم کاداستر یا سامانه ثبت محدوده‌های معدنی اقدام کنند.
عظمایی تفکیک مرحله‌ای مجوز‌ها و امکان پشتیبان گیری به روز و خروجی تصویر را از مزیت‌های این سامانه برشمرد.
وی خاطرنشان کرد: با استفاده از این سامانه تمام فرایندهای پیشین که با کاغذ انجام می‌شد حذف شده و سامانه جدید به صورت مکانیزه اقدام به صدور پروانه اکتشاف در کمترین زمان ممکن می‌کند.
عظمایی با بیان اینکه انجام طرح ساماندهی محدوده‌های معدنی کشور برای پیاده سازی سامانه کاداستر معادن ضروری است، گفت: با اتمام این طرح در آذربایجان شرقی و رفع نواقص مربوط به این محدوده‌ها، سامانه یاد شده قابلیت پیاده سازی در سراسر کشور را پیدا می‌کند.

آذربایجان شرقی دهه فجر سازمان صنعت معدن و تجارت معدن سامانه معادن محدوده کاداستر معدنی پایلوت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر