کد خبر: 143774 A

جشنواره بین‌المللی فیلم فجر همزمان با تهران در استان آذربایجان‌شرقی نیز به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همکاری استانداری آذربایجان‌شرقی و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز از شانزدهم تا بیست و پنجم بهمن ماه جاری برگزار می‌شود.

ایلنا: اصحاب سینما و علاقمندان به این هنر در نخستین روز از نمایش فیلمهای جشنواره‌ بین‌المللی فیلم فجر حضور چشمگیری در سینما ۲۹ بهمن تبریز داشتند.
به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم فجر در تبریز، این جشنواره ظهر شانزدهم بهمن‌ماه با حضور مسوولین استانی و جمعی از فعالان و علاقمندان در سینما ۲۹ بهمن تبریز کار خود را با نمایش فیلم «چ» به کارگردانی «ابراهیم حاتمی‌کیا» آغاز کرد.
فیلم «چ» به کارگردانی «ابراهیم حاتمی‌کیا» داستان دو روز زندگی شهید جمران در پاوه را به تصویر می‌کشد.
این فیلم با استقبال قابل توجه علاقمندان و سینماگران مواجه شد.
گفتنی است سی ودومین جشنواره بین المللی فیلم فجر امسال به صورت همزمان در سی استان کار خود را آغاز کرده و در هر استان بیست عنوان از فیلم‌های بخش مسابقه سینمای ایران در سانس‌های مختلف به نمایش در می‌آید.
لازم به ذکر است جشنواره بین‌المللی فیلم فجر همزمان با تهران در استان آذربایجان‌شرقی نیز به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همکاری استانداری آذربایجان‌شرقی و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز از شانزدهم تا بیست و پنجم بهمن ماه جاری برگزار می‌شود.

آذربایجان شرقی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی جشنواره بین المللی فیلم جشنواره فیلم فجر سینمای ایران شهرداری تبریز هنر داستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر