کد خبر: 143775 A

جشنواره بین‌المللی فیلم فجر همزمان با تهران در استان آذربایجان‌شرقی نیز به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همکاری استانداری آذربایجان‌شرقی و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز برگزار می‌شود.

ایلنا: طی مراسمی با حضور جمعی از مسوولین استانی و اصحاب سینما جشنواره فیلم فجر در تبریز آغاز به کار کرد.
به گزارش ایلنا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: جشنواره فیلم فجر بستر مناسبی است برای داوری مردم و تعامل هنرمندان عرصه سینما با یکدیگر؛ اگر در این جشنواره امکان ارزیابی میزان تطبیق محتوای آثار تولیدی با متن زندگی مردم، خواست و ارزش‌های اعتقادی مردم شریف فراهم شود و هنرمندان سال جدید سینمایی را با توجه به نتایج این ارزیابی‌ها آغاز کنند آثاری در سال‌های آتی تولید و عرضه خواهد شد که بیش از پیش در جلب اعتماد مردم به سینما تأثیر خواهد گذاشت.
علی داننده افزود: سی و دومین جشنواره فیلم فجر همزمان با ایام‌الله دهه‌فجر در تهران برگزار شده و همزمان با آن، فیلم‌های این جشنواره نیز از شانزدهم تا بیست و پنجم بهمن ماه در تبریز به نمایش درآمده و توسط داوران استانی داوری می‌شود.
لازم به ذکر است جشنواره بین‌المللی فیلم فجر همزمان با تهران در استان آذربایجان‌شرقی نیز به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همکاری استانداری آذربایجان‌شرقی و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز برگزار می‌شود.

آذربایجان شرقی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی جشنواره بین المللی فیلم جشنواره فیلم فجر دهه فجر شهرداری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جشنواره تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر