کد خبر: 146379 A

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اهر از برگزاری یک مسابقه طبخ غذاهای سنتی توسط بانوان روستایی در روستای قشلاق شاهوردی از توابع بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

ایلنا: ۴۰ نوع غذای سنتی طبخ شده توسط بانوان روستایی شرکت کننده در این مسابقه در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.
به گزارش ایلنا، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اهر از برگزاری یک مسابقه طبخ غذاهای سنتی توسط بانوان روستایی در روستای قشلاق شاهوردی از توابع بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا احمد احمدی فر با اشاره به اینکه در مراسم افتتاحیه این مسابقه آشپزی که با حضور حجت الاسلام حاجی‌زاده امام جمعه اهر، صدیقی فرماندارشهرستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی و استانی و شرکت پر شور اهالی و دانش آموزان روستای قشلاق شاهوردی برگزار شد گفت: ۴۰ نوع غذای سنتی طبخ شده توسط بانوان روستایی شرکت کننده در این مسابقه در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.
وی افزود: با رای هیات داوران، نفرات برگزیده این مسابقه آشپزی انتخاب و به نفرات اول تا سوم جوایز ویژه اعطا شد همچنین تمامی شرکت کنندگان در این مسابقه نیز از طرف کمیته روستایی وعشایری ستاد دهه فجر استان هدایایی را دریافت کردند.
گفتنی است اجرای سرودهای ویژه ایام الله دهه مبارک فجر توسط دانش آموزان روستایی از دیگر برنامه‌های جنبی این مسابقه بود که در انت‌ها، با اقامه نماز ظهر و عصر به امامت امام جمعه شهرستان اهر، به اتمام رسید.

امام جمعه جهاد کشاورزی دانش آموزان دهه فجر رقابت نماز مسابقه سنتی بانوان روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر