کد خبر: 146559 A

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس:

جشنواره خرید نوروزی در مراکز تجاری منطقه آزاد ارس آغاز شد.

ایلنا: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس تأکید کرد: ارایه کیفی خدمات گردشگری و تجاری توسعه آفرین است.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " محسن خادم عرب باغی " در آئین افتتاحیه جشنواره خرید نوروزی ارس افزود: برای ارتقاء سطح اقتصادی و خدمات کیفی تجارت در ارس، کلاس‌های آموزشی بهترین استاد بازاریابی ایران دایر می‌شود.
وی با اشاره به فرارسیدن تعطیلات سال نو بر ضرورت توجه بیشتر بر امر جلب رضایت مشتری و گردشگران با ارتقاء سطح بینش، رفتار، گفتار، خدمات و ارتباط مستمر با مشتری برای جذب بیشتر گردشگران داخلی و خارجی تاکید کرد.
" عرب باغی " گفت: تجارت در جلفا رونق فراوانی خواهد داشت و منطقه آزاد ارس با حمایت قانونی از سرمایه گذاران حامی منافع عمومی و بخصوص ارس وندان برای بهره‌مندی از بهترین خدمات می‌باشد.
مدیرعامل منطقه آزاد ارس با تاکید بر لزوم توجه ویژه به امر تبلیغات محیطی و رسانه‌ای و نقش موثر آن در جذب مشتری گفت: تبلیغات امری مهم و بسیار حساس است و لازم است برای نهادینه سازی این امر در بازار و جذب گردشگران بیشتر در گام نخست تبلیغات جشنواره فروش نوروزی ارس در استان‌های همجوار آغاز شود.
وی بازاریابی را علمی موثر در تصمیم گیری مشتری دانست و گفت: بازاریابی و رعایت اصول مذاکره گام‌های مهمی برای تضمین سود سرمایه گذاری انجام شده و توسعه تجارت و برندسازی می‌باشد.

ایران تبلیغات تجارت تعطیلات سال نو سرمایه گذاران سرمایه گذاری کلاس های آموزشی گردشگران داخلی و خارجی گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر