کد خبر: 146560 A

علیرضا استاد رحیمی که دارای مدرک دکترای عمومی پزشکی و دکترای تخصصی(Ph. D) تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی تبریز می باشد، به این سمت منصوب شده است.

ایلنا: طی حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، " علیرضا استاد رحیمی " به عنوان رییس جدید شعبه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تبریز در منطقه آزاد ارس منصوب شد.
به گزارش " ایلنا " در ابلاغ صادره از سوی محمدحسین صومی، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، خطاب به علیرضا استادرحیمی چنین آمده است: امیدوارم با استفاده از پتانسیل های منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس و با استعانت از خداوند سبحان و بهره‌مندی مناسب از تجارب اساتید و مدیران محترم دانشکده‌ها و گروههای آموزشی دانشگاه در ارتقاء جایگاه شعبه از نظر کیفیت آموزشی و پژوهشی تلاشهای موثری انجام دهید.
آیین تودیع و معارفه رییس شعبه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تبریز در محل دانشگاه در شهر جلفا با حضور مقامات محلی و دانشگاه علوم پزشکی برگزار و از خدمات " پورمقدم " رییس پیشین این دانشگاه تقدیر شد.
گفتنی است علیرضا استاد رحیمی فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی در سال ۱۳۷۲ از دانشگاه علوم پزشکی تبریز بوده و در سال ۱۳۸۰ موفق به اخذ مدرک دکترای تخصصی(Ph. D) تغذیه از همین دانشگاه شده است.

تغذیه تودیع و معارفه دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل تبریز آزاد الملل ارس شعبه دکترای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر