کد خبر: 147547 A

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:

مراسم تجلیل از ایثارگران برق تبریز با حضور مقامات کشوری برگزار شد.

ایلنا: مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: امروز مجاهدت و ایثار در مسیر تعالی انقلاب با شرایط گذشته متفاوت و دشمن‌شناسی دشوار است.
به گزارش ایلنا، افشین روشن میلانی در مراسم تجلیل از ایثارگران برق تبریز افزود: در جنگ نرم شناخت دشمن که در ابعاد و لباس‌های مختلف و گاهی هم در قالب دوست خود را نشان می‌دهد، بسیار سخت است.
وی خاطرنشان کرد: مجاهدان و ایثارگران جبهه‌های امروز نیاز به آگاهی دارند و این آگاهی بغیر از ممارست، هوشیاری و تلاش از راه دیگری حاصل نمی‌شود.
روشن میلانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس افزود: شهیدان گرانقدر در راه پیروزی انقلاب و تداوم آن عزیز‌ترین نعمت الهی خود را که همانا حیاتشان بوده است، تقدیم نموده‌اند.
وی افزود: درسایه رشادت‌های ایثارگران عزیز کشور از تمام توطئه‌ها و پیچ‌های تندی که بدخواهان در مسیر حرکت تکاملی آن ایجاد نموده‌اند به سلامت عبور کرده است.
روشن میلانی با اشاره به حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح کرد: مردم غیور با وحدت کلمه و با آگاهی از شرایط زمان تمام نقشه‌های دشمنان این انقلاب را نشانه رفتند و خط بطلانی بر کلیه گزینه‌های روی میز کشیدند.
وی جوانان را به تلاش علمی برای ادامه راه شهیدان فراخواند و تاکید کرد: وظیفه امروز ما نگرشی همه جانبه، آگاهانه و هوشیار به تمام اتفاقات و حوادثپیرامون ما است تا بتوانیم تصمیم مناسب در جهت پایداری کشورمان بگیریم.
مراسم تجلیل از ایثارگران شرکت توزیع نیروی برق تبریز باهمت مدیر عامل و مسئول ایثارگران این شرکت و با حضور مقامات کشوری برگزار شد.
گفتنی است درشرکت توزیع نیروی برق تبریز۳۴ نفر ازخانواده معظم شهدا، ۱۵ نفر از جانبازان عزیز، ۱۴ نفر از آزادگان گرامی و ۳۸ نفر از رزمندگان غیور جبهه‌های نبرد حق علیه باطل مشغول به خدمت هستند.

۲۲ بهمن انقلاب انقلاب اسلامی برق جانبازان جنگ دوران دفاع مقدس سلامت مدیر عامل شرکت تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر