کد خبر: 147669 A

شهردار تبریز:

مدیریت شهری تبریز با تکیه بر اعتماد و اعتقادی که مردم و سرمایه گذاران به این مجموعه دارند در راستای تحقق این هدف گام برخواهد داشت. / مدیریت جهادی اصل اجتناب ناپذیر آبادانی شهر است.

ایلنا: شهردار تبریز گفت: برای اینکه تبریز سال آینده به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شود مدیریت جهادی و تلاش همگانی اصل اجتناب ناپذیر توسعه و آبادانی است.
به گزارش خبرنگار ایلنا صادق نجفی که در جمع مدیران شهری تبریز گفت: مدیریت جهادی با مدیریت علمی و با برنامه اتفاق می‌افتد و این کار همت و تلاش همگانی و شبانه روزی را می‌طلبد.
وی با اشاره به اهمیت کلمه جهاد خاطر نشان کرد: به نظر من جهاد یعنی تلاش تا پای جان و ما برای اینکه بتوانیم به حماسه اقتصادی دست یابیم باید تا پای جان تلاش کنیم و تحقق این امر چیزی نمی‌طلبد جز مدیریت جهادی و سعی در این راه حماسه ساز، تا امکان توسعه و آبادانی هر چه بیشتر شهر امکان پذیر شود.
نجفی خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوانیم به مدیریت جهادی دست یابیم باید هماهنگی‌ها و همکاری‌های فرا سازمانی داشته باشیم که با مدیریت هماهنگ واحد شهری این امر محقق می‌شود.
وی با اشاره به تلاش جهادی مدیریت شهری تبریز برای دستیابی علمی و عملی به اهداف چشم انداز توسعه و آبادانی پایدار تبریز افزود: تبریز باید دگرگون و متحول شود و مدیریت شهری تبریز با تکیه بر اعتماد و اعتقادی که مردم و سرمایه گذاران به این مجموعه دارند در راستای تحقق این هدف گام برخواهد داشت.

حماسه اقتصادی سرمایه گذاران شبانه روزی مدیریت تبریز شهری آبادانی جهادی متحول دگرگون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر