کد خبر: 149618 A

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:

داریوش باقرجوان به عنوان مدیرکل جدید حمل و نقل و پایانه‌های استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

ایلنا: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از نبود امکانات رفاهی در بزرگراه تبریز – زنجان انتقاد کرد.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " محمدصادق پورمهدی " در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان آذربایجان شرقی افزود: در این بزرگراه از تبریز تا زنجان هیچ مجتمع خدماتی و رفاهی به غیر از پمپ بنزین وجود ندارد و این قابل قبول نیست.
وی اظهار داشت: به منظور رفع این مشکل باید زمینه برای ورود و مشارکت بخش خصوصی فراهم شود تا امکانات رفاهی لازم در این مسیر برای مسافران فراهم شود.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نقش بخش حمل و نقل در توسعه کشور غیرقابل انکار است، افزود: برای توسعه استان باید با بسترسازی و به‌کارگیری نیروی انسانی سالم و توانمند، عرصه حمل و نقل را توسعه دهیم.
وی افزود: برای قرارگرفتن در مسیر توسعه، زیرساخت‌هایی نیاز است و این زیرساخت‌ها باید در بخش پویای حمل و نقل که اقتصاد کشور هم روی آن می‌چرخد، فراهم شود.
پورمهدی همچنین به بالا بودن عمر ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کشور و فرسوده بودن این بخش اشاره کرد و افزود: متاسفانه این موضوع در کنار خطرات جانی، مشکلات زیست محیطی نیز به وجود آورده و باید در راستای نوسازی این ناوگان گام برداریم.
در این آیین داریوش باقرجوان به عنوان مدیرکل جدید حمل و نقل و پایانه‌های استان آذربایجان شرقی معرفی شد.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی بخش خصوصی بنزین جاده حمل و نقل و پایانه های زیست محیطی مدیرکل حمل و نقل و پایانه مشکلات نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر