کد خبر: 149627 A

دبیر همایش سلامت روانی و تحکیم خانواده:

خانواده نقش برجسته‌ای در تمدن و فرهنگ سازی و مدیریت تحولات فعلی و آینده کشور‌ها در سطح اجتماعی و فرهنگی دارد.

ایلنا: دبیر همایش سلامت روانی و تحکیم خانواده تأکید کرد: تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در بنیان خانواده باید عملی شود.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " میرزایی " تعداد مقالات رسیده به دبیرخانه را ۳۰۱مورد عنوان کرد و افزود: از بین این مقالات تعداد ۱۲۰ مقاله با حمایت و مشاوره کمیته داوران دانشگاه و کمیته امداد بصورت فراملی از استانهای مختلف برای چاپ انتخاب و جهت ارائه انتخاب شده است.
وی با تشکر از تلاش کلیه همراهان این همایش که با ‌‌‌نهایت بی‌دریغ کمکهای خود گامی در جهت داشتن خانواده سالم و ایفای نقش آن‌ها در تربیت صحیح فرزندان داشته‌اند، گفت: از بین این مقالات تعداد ۱۴۲ مورد مختص آذربایجان شرقی، ۲۱ مورد آذربایجان غربی و ۱۵ مورد استانهای اصفهان و۱۵ مورد اراک و ۱۴ مورد استان اردبیل، ۱۰ مورد استان بوشهرو تعداد ۹۴ مورد از کمیته امداد و شهرهای مختلف به دست ما رسیده است.
وی با بیان اینکه خانواده نقش برجسته‌ای در تمدن و فرهنگ سازی و مدیریت تحولات فعلی و آینده کشور‌ها در سطح اجتماعی و فرهنگی دارد خاطر نشان کرد: این نهاد می‌تواند منشا اثر در ایجاد جو آرامش یا تنش در خانواده و انتقال این فضا به بیرون از منزل و همه فضاهای اجتماعی باشد.
دبیر همایش سلامت روانی و تحکیم خانواده گفت: عملکردی که این همایش در باب تحکیم نهاد خانواده بوده و به عنوان پل ارتباطی بین دانشگاه پیام نور و خانواده بوجود می‌آورد به هم پیوند داده تا زیربنای محکمی و مبارکی برای آینده جوانان بوجود آورد.

آذربایجان شرقی اجتماعی و فرهنگی استان اردبیل اقتصاد مقاومتی تمدن خانواده سلامت فرهنگ سازی کمیته امداد کمیته داوران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر