کد خبر: 149628 A

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

مردم باید در انجام کارهای خیرخواهانه و عام المنفعه از همدیگر سبقت بگیرند و هر کار خدا پسندانه و مفیدی که به حال جامعه فایده داشته باشد، کار خیر است.

ایلنا: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) حامی بزرگی برای بی‌بضاعتان و نیازمندان کشور است.
به گزارش " ایلن "، ا آیت الله " محسن مجتهدشبستری " در آئین نکوداشت خیرین استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: مردم باید در انجام کارهای خیرخواهانه و عام المنفعه از همدیگر سبقت بگیرند و هر کار خدا پسندانه و مفیدی که به حال جامعه فایده داشته باشد، کار خیر است.
وی افزود: در قرآن کریم در حدود ۱۸۸ مورد کلمه خیر به کار رفته و خیر از نظر معنایی مفهوم بسیار گسترده‌ای دارد.
امام جمعه تبریز همچنین با اشاره به نقش کمیته امداد گفت: کمیته امداد که در سالهای نخست انقلاب اسلامی به دستور امام راحل(ره) تشکیل شد، یکی از مراکز با برکتی است که تاکنون توانسته حامی بسیار خوبی برای افراد نیازمند و بی‌بضاعت باشد.
آیت الله مجتهد شبستری با بیان اینکه افراد خیر و نیکوکار کمک‌های مالی خود را به کمیته امداد امام خمینی(ره) تحویل دهند، ادامه داد: این نهاد افراد نیازمند و امور اولویت دار را شناسایی کرده و مساعدت‌ها در بهترین نحو ممکن هزینه می‌شود.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی امام جمعه امام خمینی امام راحل جامعه قرآن کریم کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر