کد خبر: 149698 A

تندیس طلایی انسانیت به ۱۲ هنرمند و ورزشکاران اهدا شد.

ایلنا: باشگاه هنرمندان ۱۲ تندیس طلایی انسانیت را طی مراسمی باشکوه به ۱۲ هنرمند و ورزشکار اهدا کرد و علی کریمی بازیکن طراح تیم تراکتورسازی تبریز تندیس انسانیت را از آن خود کرد.
به گزارش ایلنا، دراین مراسم ورزشکاران، هنرمندان، تعدادی از پیشکسوتان هنر و ورزش و مسوولان سیاسی کشور درآن شرکت داشتند و تندیس طلایی به نفرات زیر اهدا شده است:
- رسول خادم رییس فدراسیون کشتی
- محمود مشحون رییس فدراسیون بسکتبال
- مهدی کامرانی ملی پوش بسکتبال
- فرهاد قائمی ملی پوش والیبال -
- بهداد سلیمی ملی پوش وزنه برداری
- معلم سنندجی به دلیل حرکت انسان دوستانه و تراشیدن موی سر خود در همدردی با شاگرد خود
- احسان حدادی ملی پوش دو و می‌دانی
- علی کریمی بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز
- مریلا زارعی بازیگر سینما
- بهاره رهنما بازیگر سینما، تلویزیون و تئا‌تر
- اصغر همت بازیگر سینما، تئا‌تر و تلویزیون
- مجیدانتظامی آهنگساز
- فرزاد فرزین خواننده پاپ
علی کریمی هافبک بازی ساز تیم تراکتورسازی تبریز نیز هنگام حضور در سن ابتدا از بزرگان حاضر درمراسم از اینکه مورد حمایت هنرمندان و ورزشکاران بود و بشدت از سوی آنان تشویق شد ابتدا ابراز خوشحالی و در ادامه به دلیل اینکه درحضور هنرمندان به روی سن رفته عذر خواهی کرد.
وی گفت: انتظار نداشتم اینجا باشم خودم را لایق این تندیس نمی‌دانم از آنان که مرا انتخاب کردند تشکر می‌کنم امیدوارم خدا آن قدر به من قدرت بدهد تا به همه مردم کشورم خدمت کنم.
علی کریمی در باره دعوت نشدن به تیم ملی از سوی کارلوس کی روش گفت: کی روش همیشه به من لطف زیادی داشته و مطمئن باشید قطعا حقم نبوده است که به تیم ملی دعوت شوم.
وی افزود: اما این را بدانید که تمام تلاش خود را برای پوشیدن پیراهن تیم ملی خواهم کرد.
کریمی درباره اختلافات در ورزش و بین پیشکسوتان گفت که باید به پیشکسوتان احترام بگذاریم و بدانیم در هر صنفی اختلاف نظر وجود دارد و امیدوارم اختلافات هر روز کمتر شود.
وی پس از دریافت تندیس طلایی انسانیت در مراشم باشگاه هنرمندان گفت: خودم را لایق چنین تندیسی نمی‌دانم و بسیار از این انتخاب تعجب کردم، باید از کسانی که مرا انتخاب کردند تشکر کنم.
این فوتبالیست کشورمان در ادامه برای تمام بیماران‌ام اسی آرزوی سلامتی کرد و گفت: این بهترین جایزه‌ای بود که در زندگی دریافت کردم و امیدوارم شاهد بهبود وضعیت اخلاقی باشیم.

بسکتبال تلویزیون علی کریمی فدراسیون کشتی فوتبال کارلوس کی روش مریلا زارعی ملی پوش والیبال تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر