کد خبر: 150050 A

تیم‌های ورزشی دانشگاه تبریز در مسابقات دهه فجر در رشته‌های فوتسال آقایان، دو و می‌دانی بانوان، دو و می‌دانی، تنیس روی می‌ز، طناب کشی صاحب رتبه‌های بر‌تر شدند.

ایلنا: تیم‌های فوتسال آقایان و دو و میدانی بانوان دانشگاه تبریز، قهرمان مسابقات استان آذربایجان شرقی، بزرگداشت دهه فجر شدند و تیم تنیس روی میز نائب قهرمانی را از آن خود کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا مدیر تربیت بدنی دانشگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: در رشته فوتسال کارکنان که با حضور ۱۶ تیم از ادارات و نهادهای دولتی استان در سالن شهید پورشریفی تبریز برگزار شد، تیم دانشگاه تبریز در دیدار نهایی با نتیجه ۴ بر ۳ بر آب منطقه‌ای غلبه کرد و عنوان قهرمانی را از آن خود نمود و آموزش و پرورش نیز عنوان سوم را به دست آورد.
سعید اهری زاد با بیان اینکه در مسابقات دو و می‌دانی که در ۴ رده سنی برگزار شد کارکنان بانوی دانشگاه نیز در جایگاه نخست مسابقات بزرگداشت دهه فجر ایستادند، گفت: در دوی ۶۰ م‌تر، رقیه سعادت‌پور، حاجیه کوهی و‌ام البنین ایمانی، حائز مقام نخست، منیره داور حائز مقام دوم و ناهید صدوقی مقام سوم را به دست آورند و در دوی ۲۰۰ متر نیز رقیه سعادت‌پور مقام اول، حاجیه کوهی و‌ام البنین ایمانی مقام دوم، و منیره داور، سیما مقدم نیا و ناهید صدوقی عنوان سوم را به دست آوردند.
رییس هیات ورزش‌های دانشگاهی استان آذربایجان شرقی اضافه کرد: همچنین در مسابقات تنیس روی میز، در بخش آقایان، دانشگاه تبریز با ترکیب دکتر ابوالفضل حسینی، دکتر فرزاد نیاز‌پور، دکتر حسین زنوزی و محمدصادق ذوالمجد به مقام دوم دست یافتند و در رشته طناب کشی نیز به دانشگاه تبریز به عنوان چهارم رسید.
وی افزود: این مسابقات به مناسبت بزرگداشت دهه فجر و زیر نظر هیات ورزش‌های همگانی استان برگزار شد.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه تبریز همچنین با اشاره به برگزاری جشنواره بزرگ دو و می‌دانی دختران استان در سالن شهید خسرو علی آبادی گفت: در این مسابقات که با شرکت ۲۰۰ دختر از شهرستان‌های استان در ۵ رده سنی برگزار شد، دختران دانشجوی دانشگاه تبریز با حضور درخشان خود توانستند در رده تیمی به مقام اول دست یابند و در مسابقات انفرادی نیز در ۶۰ متر فریبا علیزاده و مریم رسولی مقام اول و فریبا زارع مقام دوم را کسب کردند، در ۶۰ متر با مانع شمس مقصودی و فریبا علیزاده اول شدند و مقام دوم و سوم این بخش نیز به ترتیب به شادی پنجه‌ای و فائزه خدمتی رسید. در دوی۸۰۰ متر هم فریبا زارع روی سکوی اول و فائزه خدمتی روی سکوی دوم ایستادند. همچنین در ۳۰۰۰ متر فائزه خدمتی به مقام دومی و مریم رسولی نیز به مقام سومی بسنده کردند و در ‌‌نهایت در پرش طول نیز فریبا علیزاده و مریم رسولی به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم دست یافتند.

آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی دهه فجر شادی عنوان قهرمانی فوتسال مقام دانشگاه تبریز تنیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر