کد خبر: 150062 A

رییس هیات بسکتبال آذربایجان‌شرقی:

تیم شهرداری تبریز در لیگ دسته یک روز جمعه با وحدت اریا و در هفته نهایی با تیم پتروشیمی بندر امام رقابت خواهد کرد.

ایلنا: رییس هیات بسکتبال آذربایجان‌شرقی گفت: شهرداری تبریز در چند قدمی رسیدن به لیگ بر‌تر بسکتبال کشور است.
به گزارش خبرنگار ایلنا کریم پاداش با اشاره به اینکه تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ دسته یک با تکیه بر بازیکنان بومی و پرتلاش و بی‌ادعای خود توانسته در مدت کوتاهی جایگاه مناسب و دور از انتظار را در لیگ دسته یک به خود اختصاص دهد افزود: این تیم با صعود به رده چهارمی جواز حضور در پلی اف لیگ دسته یک بسکتبال کشور را کسب کرده است.
وی ادامه داد: در طول یک سال گذشته و در اولین تجربه حضور رسمی در عرصه رقابت‌های لیگ دسته یک کشور، شهرداری تبریز با بازیکنان پرتلاش و کادر فنی و مدیریتی مناسب و خصوصا حمایتهای شهرداری و شورای اسلامی کلان شهر تبریز و باشگاه شهرداری تبریز برای حضور در لیگ بر‌تر فاصله چندانی ندارد.
رییس هیات بسکتبال آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: تیم‌های لیگ برتری بسکتبال کشور خواستار افزایش تعداد تیمهای حاضر از ۱۲ به ۱۶ تیم هستند و این پتانسیل را در بین تیمهای لیگ دسته یکی دیده‌اند و در صورت موافقت فدراسیون و سازمان لیگ در صورت افزایش تیم‌ها، شهرداری تبریز نیز یکی از گزینه‌های حضور در لیگ دسته یک است.
پاداش افزود: البته به این پیشنهاد اکتفاء نکرده و با تمام توان و قوا برای ۲ بازی مانده در لیگ دسته یک و صعود به رده سومی لیگ تلاش خواهیم کرد و در پلی اف نیز حریف دست و پا بسته‌ای برای تیم‌ها نخواهیم بود و برای حضور در لیگ بر‌تر به عنوان تیم سوم و یا چهارم تلاش خواهیم کرد.
تیم شهرداری تبریز در لیگ دسته یک روز جمعه با وحدت اریا و در هفته نهایی با تیم پتروشیمی بندر امام رقابت خواهد کرد.

آذربایجان شرقی بسکتبال پتروشیمی تیم های لیگ رقابت رقابت های لیگ سازمان لیگ شورای اسلامی شهرداری کلان شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر