کد خبر: 150101 A

معاون جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی:

در راستای سیاست‌های تنظیم بازار محصولات کشاورزی، با توجه به برنامه ریزی مطلوب در جهت تولید این محصولات هیچ مشکلی در خصوص تامین گوشت مرغ و تخم مرغ به وجود نخواهد آمد.

ایلنا: معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: در ایام تعطیلات ویژه عیدنوروز هر سال، به طور معمول میزان تقاضا برای بسیاری از مواد پروتئینی به خصوص گوشت مرغ و تخم مرغ افزایش یافته و در راستای سیاست‌های تنظیم بازار محصولات کشاورزی، با توجه به برنامه ریزی مطلوب در جهت تولید این محصولات هیچ مشکلی در خصوص تامین گوشت مرغ و تخم مرغ به وجود نخواهد آمد.
به گزارش خبرنگار ایلنا غفور عبدالهی در نشست تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان با تاکید به اینکه قیمت مرغ آماده طبخ در ایام پایانی سالجاری در بازارمصرف استانی از ثبات نسبی ومطلوبی برخوردار خواهد بود، افزود: تلاش مدیران سازمان در راستای حمایت همزمان از تولید کنندگان و مصرف کنندگان محصولات کشاورزی، بخصوص محصولات دامی وفرآورده‌های جنبی آن در حال گسترش بوده و با توجه به ۵ میلیون و۵۰۰ هزار قطعه جوجه ریزی طی ماه‌های دی و بهمن سالجاری روند تولید محصول مرغ در مرغداری‌های استان از روند مثبت ومطلوبی برخوردار است.
وی افزود: طی سالجاری و با برنامه ریزی‌های انجام یافته و تعاملات لازم با تشکل‌های صنفی بخش دامی، مرغداری‌های سطح این استان در حد مطلوبی اقدام به جوجه‌ریزی نموده و امید می‌رود مشکلی در عرضه گوشت مرغ گرم در تعطیلات عیدنوروز بروز ننماید.

آذربایجان شرقی ایام تعطیلات تعطیلات تعطیلات نوروز تنظیم بازار جهاد کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان گوشت محصولات کشاورزی سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر