کد خبر: 150109 A

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:

نشست بررسی مشکلات باشگاه‌های فوتبال استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در جلسه مدیران باشگاههای فوتبال استان بر بر مسائل اخلاقی و فرهنگی در باشگاههای فوتبال تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا سید محمد شروین اسبقیان در این نشست که با حضور رییس هیات فوتبال استان و کادر اجرایی هیات و مدیران باشگاههای فوتبال تراکتورسازی، گسترش فولاد، دبیری، مس سونگون، ملی پوشان و علم و ادب حضور داشتند افزود: توسعه فرهنگی و اخلاق اسلامی در راس برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان قرار دارد.
وی با تبریک افتخارات بی‌نظیر تیم تراکتورسازی تبریز در قهرمانی در جام حذفی و شکست تیم الاتحاد در جام باشگاههای آسیا تصریح کرد: مهم‌ترین رسالت اداره کل ورزش و جوانان و انتظار از باشگاههای فرهنگی ورزشی خصوصا فوتبال، توسعه فرهنگ اسلامی و دینی بر مبنای اخلاق مداری اسلامی و عزت اسلامی است.
اسبقیان اهتمام جدی به منش و روش باشگاههای فوتبال در ترویج فرهنگ و اخلاق اسلامی و ایرانی، تقویت وحدت ملی، ایجاد روحیه برادری و تعاون و مشارکت در افزایش همدلی و نشان داده غنای فرهنگی هواداران استان در استادیوم‌های ورزشی را از دیگر برنامه‌ها و سیاست‌های اداره کل ورزش و جوانان دانست.
عدم توجه باشگاه‌ها به بحثبانوان
رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی در این نشست گفت: به منظور رفع مشکلات باشگاه‌های استان با حضور اسبقیان – ستوده‌نژاد در سالن اجتماعات هیأت فوتبال استان جلسه‌ای برگزار شد تا از نزدیک مشکلات پیش روی باشگاه‌ها برداشته شود.
جواد ششگلانی اضافه کرد: در این جلسه دبیر هیأت، نائب رئیس بانوان، تنی چند از مسؤولین کمیته‌های هیأت و از باشگاه‌ها علوئی از تراکتورسازی تبریز، افشین دبیری از تیم دبیری – جمشید خطیبی از گسترش فولاد – کریمی از هلال احمر – خانی از مس سونگون – فائز رضوی از ملی پوشان و اسماعیل بابا‌زاده از علم وادب حضور داشتند.
وی با اشاره به پیروزی تیم تراکتورسازی در مقابل الاتحاد عربستان اظهار داشت: بی‌شک حضور تماشاگران فهیم و پرشور این تیم بود که با تشویق‌های خود انرژی مثبت را برای بازیکنان ایجاد نمودند و بازیکنان نیز با تدبیر کادر فنی پیروز از میدان خارج شدند.
رئیس هیأت فوتبال استان در صحبت‌های خود بیان داشت از دستمان هر کمکی بر آید مضایقه نمی‌کنیم و تا آنجائیکه در توان داریم بدنبال موفقیت‌های تیم‌های استانی هستیم حضور تراکتورسازی در جام باشگاه‌های آسیا فرصت خوبی است تا نسبت به رفع مشکلات استادیوم عنایت بیشتری داشته باشیم و از سوئی با تشکیل ستاد برگزاری سعی شده تمامی امکانات استانی بکارگیری شود این موضوع تنها به تراکتور نیست ما در تمامی مواقع در خدمت تیم‌ها هستیم و سعی برآن است که بازی‌ها را به نحو احسن برگزار کنیم.
رئیس هیأت فوتبال استان به عدم توجه باشگاه‌ها به بحثبانوان اشاره کرد و گفت: باشگاه‌ها به فوتبال و فوتسال بانوان توجه ندارند و در حد صفر هستند و اگر هم فعالیتی در سطح استان دیده می‌شود خارج از باشگاه‌ها می‌باشد که شایسته است باشگاه‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشند.
در این نشست مدیران باشگاههای فرهنگی ورزشی به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات و مشکلات خود پرداختند و مقرر شد این جلسات هر ۴۵ روز یک بار به صورت تخصصی برگزار شود.

آذربایجان شرقی اخلاق استان آذربایجان شرقی بازی ترویج فرهنگ فوتبال فوتسال مشکلات ورزش و جوانان تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر