کد خبر: 150127 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

بیشترین بازرسی‌ها و کنترل در حوزه کالا‌ها و خدمات اولویت دار و پرتقاضا در ایام نوروز خواهد بود.

ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از اجرای طرح تشدید بازرسی و نظارت بر قیمت‌ها در ایام آتی با هدف پیشگیری و برخورد با تخلفات اقتصادی در آستانه عید نوروز ۹۳ خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا محمد جعفر عظمایی گفت: از ۱۵ اسفند سال جاری تا ۱۵ فروردین ۹۳ بازرسی‌ها و نظارت به صورت فوق العاده در حوزه کنترل قیمت و کیفیت کالا‌ها و خدمات وبرخوردبا کالاهای قاچاق انجام خواهد شد.
وی افزود: براساس طرح نظارتی ویژه نوروز برای نظارت مطمئن بر بازار کالاهای پرمصرف بالغ بر ۲۰۰ نفر بازرس سازمان و اتاق اصناف در کل استان به کنترل بازار می‌پردازند و سامانه ۱۲۴ دریافت شکایات مردمی نیز به صورت ۲۴ ساعته فعال خواهد بود و در صورت وصول شکایت و گزارش شهروندان از هرگونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، کم فروشی و تقلب، عدم صدور فاکتور و سایر موارد در کمترین زمان ممکن مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
عظمایی تأکید کرد: بیشترین بازرسی‌ها و کنترل در حوزه کالا‌ها و خدمات اولویت دار و پرتقاضا در ایام نوروز خواهد بود.
وی همچنین از اقدامات سازمان صنعت، معدن وتجارت استان در خصوص تامین میوه نوروزی و پرتقال و سیب و برپایی اماکن توزیع میوه با بهره گیری از تجارب سالهای قبل خبر داد و افزود: برای این منظور ۳۰ محل توزیع میوه در تبریز پیش بینی گردیده که در صورت نیاز می‌تواند افزایش یابد.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی ایام نوروز رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن سازمان صنعت معدن و تجارت عید نوروز قاچاق نوروز تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر