کد خبر: 150214 A

به منظور ارزیابی میزان آمادگی نیروهای امدادی و سرعت عمل واکنش در عملیاتهای واقعی از سوی ستاد بحران فرمانداری ویژه شهرستان مرند، مانور زمان صفر و مکان صفر به صورت غیر مترقبه با گزارش تلفنی تصادف شدید فرضی در یک کبلومتری جاده مرند - تبریز اجراء شد.

ایلنا: امدادگران جمعیت هلال احمر مرند در مانور فرضی مدیریت بحران این شهرستان رتبه اول را به خود اختصاص دادند.
به گزارش خبرنگار ایلنا رئیس جمعیت هلال احمر مرند با اعلام این خبر گفت: به منظور ارزیابی میزان آمادگی نیروهای امدادی و سرعت عمل واکنش در عملیاتهای واقعی و ارزیابی تیم‌ها و تجهیزات واحدهای امدادی شهرستان مرند از سوی ستاد بحران فرمانداری ویژه شهرستان، مانور زمان صفر و مکان صفر به صورت غیر مترقبه با گزارش تلفنی تصادف شدید فرضی در یک کبلومتری جاده مرند - تبریز اجراء شد.
سید جمال حسینی ادامه داد: نجاتگران پایگاه امداد جاده‌ای شهید رحمت اله اوهانی جمعیت هلال احمر مرند با یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل امدادی به محل فرضی اعزام شدند که با احتساب ۲ دقیقه مدت زمان حضور در میان نیروهای شرکت کننده مقام اول را کسب کردند.
گفتنی است: پایگاههای امداد جاده‌ای جمعیت هلال احمرعلاوه بر امدادرسانی به حوادثجاده‌ای نقش مهمی در آماده نگه داشتن نیرو‌ها ی امدادی داشته و امکان حضور نجاتگران در حوادثغیر مترقبه در محل حادثه را در زمان طلایی افزایش می‌دهد.

تصادف جاده جمعیت هلال احمر رئیس جمعیت هلال احمر مدیریت بحران شهرستان فرضی کسب مانور مرند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر