کد خبر: 150224 A

فرماندار ورزقان خواستار شد:

شهدا با تقدیم جان خود به اسلام و کشور به ما عزت بخشیدند و خانواده شهدا و ایثار گران سهم بزرگی در تداوم ارزش‌های انقلاب اسلامی دارند. لذا جهت رسیدگی به مسایل ومشکلات این قشر استقرار نمایندگی بنیاد شهید وامورایثارگران ضروری و از خواسته‌های مردم فهیم شهرستان ورزقان است.

ایلنا: فرماندار ورزقان خواستار استقرار نمایندگی بنیاد شهید وامور ایثارگران در شهرستان شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا علی وفادار که در دیدار با جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران این شهرستان سخن می‌گفت افزود: شهدا با تقدیم جان خود به اسلام و کشور به ما عزت بخشیدند و خانواده شهدا و ایثار گران سهم بزرگی در تداوم ارزش‌های انقلاب اسلامی دارند. لذا جهت رسیدگی به مسایل ومشکلات این قشر استقرار نمایندگی بنیاد شهید وامورایثارگران ضروری و از خواسته‌های مردم فهیم شهرستان ورزقان است.
وی افزود: انسان‌های مخلص و تربیت یافته در دامن خانواده مسلمان از جان خود در راه وطن می‌گذرند و این نشات گرفته از اعتقادات دینی خانواده شهداست.
وفادار همچنین با اشاره به منویات امام راحل که شهدا چشم و چراغ این ملتند، گفت: عزت، افتخار و بالندگی که امروز در دنیا داریم به برکت جان فشانی‌ها و رشادت‌های شهداست، جوانان فهیمی که با بصیرت و آگاهی سر دادند تا سرهای دیگر استوار و پابرجا بمانند.
فرماندار ورزقان حضور در جمع خانواده شهدا را افتخاری بزرگ دانست و رسیدگی به مشکلات آن‌ها را جزو وظایف هر مسئول در جامعه اعلام کرد.

امام راحل انقلاب اسلامی بنیاد شهید جامعه خانواده خانواده های شهدا فرماندار مسلمان مشکلات اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر