کد خبر: 150247 A

فرماندار ورزقان:

مساجد شهرستان که در جریان زلزله سال ۹۱تخریب گشته یا آسیب دیده‌اند متاسفانه بازسازی نشده و اعتبارات دولتی پاسخگوی بازساری و نوسازی این مساجد نیست و جهت رفع مشکلات راه اندازی خیرین مسجد ساز در شهرستان ضروری است.

ایلنا: فرماندار ورزقان خواستار مشارکت خیرین در بازسازی مساجد مناطق زلزله زده شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا علی وفادار وفادار در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان ضمن اشاره به توسعه فرهنگ عمومی و اجرای منویات مقام معظم رهبری در این راستا گفت: مساجد شهرستان که در جریان زلزله سال ۹۱تخریب گشته یا آسیب دیده‌اند متاسفانه بازسازی نشده و اعتبارات دولتی پاسخگوی بازساری و نوسازی این مساجد نیست و جهت رفع مشکلات راه اندازی خیرین مسجد ساز در شهرستان ضروری است.
وی افزود: دشمنان با سرمایه گذاری‌های کلان در تلاش هستند با برنامه‌های ظاهری و جوان پسند به فرهنگ کشور لطمه وارد کرده و آن را تبدیل به فرهنگ نموده و اگر باورهای دینی و هویت ملت را بگیرند، آن‌ها چیزی ندارند که با آن زندگی کنند.
وفادار گفت: نوع پوشش و حرکت‌های ناهنجاری که در جامعه دیده می‌شود نشان از تاثیرگذاری فرهنگ غلط و پوچ غربی در بین جوانان و بعضی خانواده‌ها دارد.
فرماندار ورزقان اظهار داشت: جوانانی که در هشت سال دفاع مقدس پشت خاکریز‌ها صدای غرش الله اکبرشان لرزه بر اندام دشمنان اسلام انداخته بود، متاسفانه امروز مورد تهدید و نفوذ فرهنگی دشمنان اسلام قرار گرفته است.
وفادار با تاکید بر اینکه تجملات بیهوده ناشی از الگوی فرهنگ غرب در اکثر خانواده‌ها ریشه دوانده است، گفت: اسراف و زیاده روی مانع تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور می‌شود.

جامعه خانواده زلزله سرمایه گذاری مسجد مشکلات منویات مقام معظم رهبری ناهنجاری هشت سال دفاع مقدس جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر