کد خبر: 151537 A

معاون برنامه‌ریزی استاندار آذربایجان شرقی:

بانک‌ها باید اهتمام ویژه‌ای به پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی داشته باشند. / مغایرت‌های آماری در بحثجذب سرمایه‌گذاری همچنان وجود دارد.

ایلنا: معاون برنامه‌ریزی استاندار آذربایجان شرقی از تقسیط مجدد وام برخی شرکت‌ها خبر داد.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " فرخ مسجدی " در هفتاد و نهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اظهار داشت: این شرکت‌ها به شرطی که اقساط خود را به موقع پرداخت نمایند از جرایم دیرکرد قبلی نیز معاف می‌شوند.
وی همچنین به اهمیت طرح‌های مستقل مشاغل خانگی اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه این طرح‌ها، محروم‌ترین اقشار جامعه را در بر می‌گیرد، باید اهتمام ویژه‌ای در پرداخت تسهیلات آن انجام گیرد.
مسجدی افزود: بانک‌های عامل موظف شده‌اند اعتبارات مشاغل خانگی سال ۹۱ را تا پایان سال و اعتبارات سال ۹۲ را تا پایان اردیبشهت ۹۳ به متقاضیان پرداخت نمایند.
معاون برنامه‌ریزی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به گزارش رییس صندوق توسعه ملی - ریالی، تصریح کرد: سال گذشته ۱۱ درصد از پرداختی‌های کل کشور در این صندوق مربوط به استان آذربایجان شرقی بوده که عملکرد بسیار خوبی است.
وی همچنین اظهار امیدواری کرد این رقم امسال افزایش یابد.
مسجدی با اشاره به مغایرت‌های آماری در بحثجذب سرمایه‌گذاری، پیشنهاد کرد مرکز خدمات سرمایه‌گذاری متولی پیگیری بحثصندوق توسعه ملی باشد تا آمار‌ها یکسان‌سازی شود.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی اشتغال جامعه سرمایه گذاری صندوق توسعه ملی معاون برنامه ریزی استاندار وام مجدد تقسیط
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر