کد خبر: 151554 A

با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی صادق نجفی شهردار تبریز صورت گرفت. / جابجایی مسئولیت‌ها به منظور چابک سازی ساختار شهرداری و پویایی بیش از پیش مدیران برای تحقق برنامه‌های سال آینده، ضروری و سازنده است.

ایلنا: با حکم صادق نجفی شهردار تبریز ۷ پست مدیریتی در این مجموعه تغییر پیدا کرد.
به گزارش " ایلنا "، " مرتضی آبدار " که پیش از این معاون اداری و مالی شهردار تبریز بود، به عنوان معاون سرمایه گذاری و اقتصادی و قائم مقام شهردار تبریز منصوب شد. همچنین طی حکمی از سوی نجفی، اکبر آقا محمدی به عنوان معاون اداری و مالی شهرداری تبریز منصوب شد.
همچنین در ادامه تغییرات مدیریتی در شهرداری تبریز، طی احکام جداگانه‌ای از سوی نجفی، عباس عادلی شهیر به عنوان شهردار منطقه ۲، قادر امامی به عنوان شهردار منطقه ۴، فرهاد روشنی به عنوان شهردار منطقه ۶، یعقوب انصاری به عنوان شهردار منطقه ۹، حسین قلیزاده به عنوان جانشین معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز و محمد ابراهیم رمضانی به عنوان رئیس مرکز پژوهش، توسعه و تحقیق شهرداری تبریز منصوب شدند.
نجفی در خصوص تغییرات صورت گرفته در مدیریت‌های شهرداری تبریز اظهار داشته است: جابجایی مسئولیت‌ها به منظور چابک سازی ساختار شهرداری و پویایی بیش از پیش مدیران برای تحقق برنامه‌های سال آینده، ضروری و سازنده است.
گفتنی است با صدور احکام تحولات مدیریتی توسط شهردار تبریز، آئین تودیع و معارفه این مدیران به زودی برگزار می‌شود.

تودیع و معارفه سرمایه گذاری شهرداری معاون معاون حمل و نقل و ترافیک تبریز شهردار نجفی تغییرات مدیریتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر